Nová internetová TV za hubičku. Sledujte stovky tuzemských i zahraničních stanic

ANTIK TV – internetová TV v Čechách je dostupná na více platformách

V Čechách je ANTIK TV dostupná na více TV platformách, jako jsou televizní aplikace přímo v chytrých televizích (Smart TV), které službu Antik TV podporují. Jde o televizory Samsung, LG (již brzy) a také už i Hisense. ANTIK TV můžete sledovat i v mobilních zařízeních všech platforem iOS, Android a též Huawei, ale také na běžných televizorech prostřednictvím Smart TV boxu od Antiku nebo i dalších jako jsou Android TV box nebo Apple TV box. Službu můžete samozřejmě využívat i v zahraničí, což potěší např. po dobu rodinné dovolené nebo na pracovní cestě.

Nízká cena a bohatá nabídka TV programů s moderním a atraktivním HD archivem

V ceně už od 199 Kč sledujete bohatou nabídku těch nejsledovanějších českých kanálů včetně Full HD archivu. Služba je navržena tak, aby pokryla potřeby celé rodiny. Na jeden účet sledujte nezávisle na sobě televizní vysílání až na 4 zařízeních (2 mobilní + 2 TV). Těšit se můžete na více jak 200 TV a rozhlasových kanálů

Antik TV s kodekem HEVC šetří data i při zachování špičkové kvality obrazu

Díky úspornému kodeku HEVC sledujete živé televizní vysílání téměř ve studiové kvalitě a to ještě při nízké spotřebě dat, což oceníte hlavně na místech, kde se k připojení na internet využívají data z mobilního internetu. Co se týká spotřeby dat, ta je výborně optimalizovaná.

Více o službě najdete na www.antiktv.cz.

  

Publikováno na: