Stavební pozemky pro dokonalé bydlení není v dnešní době lehké najít

Myslete na budoucnost

Stavební pozemek nemusíme vyloženě kupovat jen v případě, že se chystáme stavět nemovitost. Do pozemků se vyplatí také investovat, a to zejména, pokud se někde naskytne výhodná koupě. Na grafech za poslední roky jde totiž vidět, že ceny pozemků rok od roku stoupají a jejich nabídka zároveň klesá.

Buďte obezřetní

Ne všechny pozemky, které se nabízejí jako stavební, splňují všechny potřebné parametry pro výstavbu rodinného domu. Je potřeba si vždy nejprve prověřit soulad s územním plánem a existenci inženýrských sítí či možnost jejich vybudování. S tím vším vám pomůže realitní odborník.

Hlavní důvody, proč investovat do pozemku

Ideální pozemek k investici?

Nejrychleji se prodávají pozemky v lokalitách s dobrou občanskou dostupností, tedy v blízkosti škol, obchodů, parků nebo lékaře. 

NÁŠ TIP: Lukrativní pozemky Drásov

Stavební pozemky pro dokonalé bydlení není v dnešní době lehké najít. Naštěstí jsme to udělali za vás! Pozemky v Drásově jsou velice prostorné. Regulativ 20% zastavěné plochy je skvělý na velkorysý bungalov, solitérní domy i terasy. Na pozemcích je vybudována komunikace společně s vedením vody, elektřiny, kanalizace

Městys Drásov leží v půvabném tišnovském regionu necelých 20 km severně od města Brna. Lokalita "Trávnické", z části zastavěna, navazuje na severní okraj městyse a volně přechází do původní přírodně - zemědělské krajiny. 

Nezmeškejte jedinečnou příležitost získat bydlení nebo investici v této lokalitě!

Více informací na https://www.pozemekdrasov.cz/.