Nepříjemný dech pokazí vše, co se pokazit dá. Dokonce i vztah

Sbohem polibkům

Líbání je ve vztazích samozřejmostí. Upevňuje vztah a zavaluje nás nepopsatelným pocitem. Buďme proto upřímní. Mluvit s osobou se špatným dechem je už samo o sobě obtížné, natož ji líbat! Když má váš partner špatný dech, pokušení naklonit se k jeho rtům postupně opadá a nakonec vymizí úplně.

Snížené sebevědomí

Nespočet romantických vztahů skončilo, protože jeden partner doslova nepřijal pachy druhého, zkrátka mu už ten druhý nevoněl. A to není vše. Sebevědomí hraje ve vztahu důležitou roli, a je to faktor, který nás posouvá vpřed i co se týče například kariéry. Člověk se špatným dechem se cítí neatraktivní, defenzivní a trapně. To vše má pak vliv na jeho náladu, která se pak přenáší i do vztahu.

Zabiják intimity

Špatný dech může poškodit i sexuální intimitu. Líbání je primární složkou předehry, která pak chybí právě kvůli špatnému dechu. A co si budeme povídat, předehra je někdy lepší než samotný akt. Když vám zapáchá z úst, může to skončit tím, že ze svého vztahu úplně vynecháte líbací intimitu a hrátky v posteli se rázem posunou o stupeň níže.

Nebudete se už ani chtít hádat

Zápach z úst je ve vztahu jako časovaná bomba. Pokud to nenapravíte, může se stát, že vám zápach z úst bude váš partner předhazovat při jakékoliv příležitosti. A to třeba tak, že hádku utne slovy “nebudu se bavit s někým, komu páchne z pusy”. Je to opravdu reálný problém, díky kterému si věci nevyříkáte a nakonec to skončí rozchodem.

Co s tím? Zkuste funkční bonbony mentos CleanBreath

Záruku svěžího dechu díky unikátnímu složení poskytují funkční bonbony mentos CleanBreath. A to až na 2 hodiny! Dostatečně dlouhá doba na to si užít kvalitní hrátky a dokončit hádky! Produkt obsahuje extrakt z magnolie a zinek. Je samozřejmě bez cukru, protože ten je právě živnou půdou všelijakých bakterií, které za zápach z úst mohou. Vybrat si můžete hned ze dvou příchutí - máty peprné nebo citronu s mátou.

Myslíte si, že přeháníme? Ale kdepak! Zkuste je mít po ruce a uvidíte, jak se vám změní život k lepšímu.Publikováno na: