Jak z roadtripu udělat nezapomenutelný zážitek?

Pocit, když jste na cestě a vaše oblíbené melodie se šíří ze sterea, je těžko porazitelný. Vzrušení z toho, kde bude vaše příští zastávka, se stupňuje s tím, v jaké náladě jsou všichni zúčastnění. Pocit svobody, který vám výlet po vlastní ose přinese, je k nezaplacení. S kým byste se o něj tedy mohli podělit lépe než se svými nejlepšími kamarády?

Určitě nám však dáte za pravdu, že cesta není vždy jednoduchá. Proto je důležité vědět, co dělat, aby byl váš zážitek co nejlepší. Budete překvapeni, kolik existuje možností, jak z roadtripu udělat opravdu nezapomenutelný zážitek!

Všechno je o lidech!

V dobré společnosti se člověk cítí dobře i třeba v chatrči uprostřed lesa. V autě určitě nechcete žádného prudiče a pesimistu, který si jen bude stěžovat, že je cesta moc dlouhá a neustále se vyptávat, kdy už konečně dorazíte. Na roadtripu totiž platí jedno zásadní nepsané pravidlo: cíl je samotná cesta!

Nalaďte audioknihu nebo podcast!

Nejen, že se lidem při čtení v autě dělá nevolno, ale zároveň je to do značné míry činnost jen pro jednoho člověka. Audioknihy a podcasty jsou proto perfektní způsob, jak se na chvíli zabavit a zapojit do toho úplně všechny! Poskytnou vám něco, o čem si můžete povídat a rozebírat to.

Něco si zahrajte!

Existuje spousta slovních her, kterých se může zúčastnit i sám řidič - od automobilových slovních her, přes výletní hry pouze pro dospělé až po hry speciálně pro 2 osoby. Zahrajte si jednu nebo více her, abyste využili čas, pobavili se a trochu si zasoutěžili. Ať už se rozhodnete hrát cokoliv, nezapomeňte na svěží dech! Správná volba jsou například funkční bonbony mentos CleanBreath! 

Bez hudby to nejde!

Žádný výlet není úplný bez dokonalého seznamu skladeb. Než vyrazíte, ujistěte se, že jste sestavili a stáhli seznam skladeb všech svých oblíbených melodií. Tento seznam určitě připravte i se svými přáteli! Je to skvělý způsob, jak se vyhnout tomu, že bude někdo s výběrem nespokojený.

Zastavujte se na zajímavých místech!

Na roadtripu je cíl samotná cesta. I přesto je dobré se zastavit, vylézt z auta a vyvětrat se, nabrat novou energii a pokochat se hezkými výhledy. Hladinu pozitivní energie udržíte na vysoké úrovni i tím, že budete sportovat nebo dělat něco aktivního na odpočívadle. Najděte si třeba místo s travnatou plochou a vypusťte páru s fotbalovým míčem, než se vrátíte zpět do auta.

Všechny zážitky si zdokumentujte!

To bude samozřejmě vyžadovat trochu práce během cesty, ale poté můžete sklízet ovoce. Focení a nahrávání během vašeho výletu s přáteli je skvělý způsob, jak si v budoucnu zavzpomínat a s láskou se ohlédnout za dobrými časy, které jste zažili. Pokud jedete na delší cestu a děláte spoustu úžasných aktivit, může být snadné časem na některé věci zkrátka zapomenout.

Udělejte na své přátele co nejlepší dojem!

Nemluvíme jen o vzhledu. Ať se sebevíc upravíte, tak můžete nakonec dojet na nezapojení se do společných aktivit nebo třeba i na nepříjemný dech! Ano, myslíme to vážně… Ten je naštěstí snadné zlepšit. Jste-li v neustálém kontaktu s ostatními lidmi, pak je svěží dech velmi důležitý. Záruku svěžího dechu díky unikátnímu složení poskytují například funkční bonbony Mentos CleanBreath. A to až na 2 hodiny! 

Mějte je vždy po ruce, nebudete litovat. Šťastnou cestu, ať už se vydáte kamkoliv!Publikováno na: