Multifunkční designový prvek pro malé i velké zahradní stavby

V široké nabídce betonových zahradních prvků vyčnívá jeden, jehož druhým jménem je „funkční design“. Jedná se o multifunkční zahradní prvek Playstone. Stačí trocha fantazie a vytvoříte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s členitým i hladkým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč, vysoký záhon, bylinková zahrádka či vinotéka.

VIDEO: Stavba bylinkové zahrádky z prvků Playstone


Řešení pro každé zákoutí s jedním prvkem

Díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku a možnosti vrstvení lze z prvků Playstone postavit téměř cokoliv. Jednotlivé prvky je možné v sestavách navíc různě otáčet či spojovat. Pokaždé tak vytvoříte zcela jiný vzhled. Stačí přidat betonové, plastové či dřevěné doplňky a během chvíle máte lavičky, zahradní stolky a různé odkládací plochy, které odolají každému počasí. Podívejte se na vzorové sestavy pro malé i velké zahrady a další inspirativní příklady využití na webu www.liastone.cz.

100% přírodní

Podobně jako většina výrobků LiaStone je i Playstone vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. Beton se totiž ve své podstatě skládá z přírodních surovin jako je písek, cement, voda a kamenivo. V případě keramického betonu je to lehké keramické kamenivo, které mu propůjčuje řadu skvělých vlastností v čele s nižší hmotností. Navíc je plně recyklovatelný.

Bezúdržbový, odolný, levný...

Na trhu najdete širokou nabídku prvků zahradní architektury, které vám mohou při zařizování zahrady pomoci. Při jejich výběru byste vždy měli dbát nejen na vzhled, ale i na nároky na údržbu a jejich životnost. Dřevěné prvky mohou jako nové vypadat skvěle. Po pár deštích ale zjistíte, že vyžadují také značnou péči, bez níž jejich životnost klesá. Podobně časem a působením přírodních vlivů degradují i plastové či kovové prvky. Toužíte-li po takovém inventáři zahrady, který dlouho vydrží a je v zásadě bezúdržbový, sáhněte po betonu. Zajisté vás potěší i příznivá cena betonových prvků.

Objednejte on-line a ušetřete 10 %

Objednejte si Playstone včetně plastových, dřevěných i betonových doplňků na webu www.liastone.cz a získejte slevu 10 %!

Publikováno na: