Elegance s monitory od MSI za rozumnou cenu

Modern MD241P Ultramarine aneb modrá je dobrá

Modern MD241P Ultramarine (Zdroj: msi.com)


Nebaví vás běžné černé monitory? Monitor Modern MD241P v barvě ultramarínové modři vás nadchne nejen svou elegancí a stylem, ale také důležitými funkcemi, které chrání vaše zdraví při dlouhém sezení před obrazovkou.

Mezi tyto funkce patří např. Less Blue Light, která minimalizuje jakékoli poruchy spánku způsobené modrým světlem, které monitory vyzařují. Další nepříjemností jako je únava očí vyvolaná blikáním panelu, je vyřešena technologií Anti-flicker, díky které již nebudete odcházet z práce vyčerpaní.

Nejenom technologie, ale i konstrukce monitoru je důležitá. MSI Modern monitory jsou vybaveny špičkovými ergonomickými stojany, pomocí kterých si obrazovku můžete nastavit přesně do takové polohy, která vám nejvíce vyhovuje pro správné držení těla při práci. Zároveň lze monitor jednoduše složit bez použití nářadí. Takže už žádné krčení, složitosti a kompromisy.


Elegantní monitor pro vaši produktivitu (Zdroj: msi.com)


Ergonomický a elegantní monitor MSI Modern MD241P Ultramarine v netradiční barvě bude vaším stylovým oknem do světa produktivity. Už dnes dostupný například na Alze.

Se zakřivením uvidíte více

MSI Modern MD271CPW (Zdroj: msi.com)


Jestli však chcete zainvestovat ještě více do ochrany vašeho zraku a nebo se vám modrá barva nezamlouvá, řada MSI monitorů Modern nabízí i podobné varianty v elegantní bílé barvě. Stačí si jen vybrat velikost displeje, která vám nejvíce vyhovuje. Například MSI Modern MD271CPW v bílé barvě je model se zakřivením displeje 1500R. Od rovných monitorů se liší tím, že vaše oči se již nemusí tolik namáhat při zaostřování do vzdálených okrajů obrazovky, což přivádí ještě větší efektivitu při práci. MSI Modern MD271CPW a ostatní monitory řady Modern najdete zde.

Odměňte se. Mějte styl doma i v kanceláři.