Tapety dle vlastního návrhu vdechnou duši každému interiéru

Společnost Canon vyvinula technologii UVgel Wallpaper Factory, která nabízí jednoduché a dostupné řešení pro tisk tapet na míru s vlastním dekorem. Řešení proto cení především architekti a interiéroví designéři, kteří tak do rukou získávají jednoduchý nástroj pro oživení svých projektů bez omezení kreativních vizí.

„Designéři si pochvalují zejména kombinaci široké škály barev se sametově matným provedením a možnost tisknout v malých objemech. Mnohdy stačí potisknout jedinou stěnu v místnosti výrazným dekorem, a interiér se tak hned posune na jinou úroveň“ uvádí Jitka Štědroňová, specialistka na tisk tapet společnosti Canon.

Osobité tapety od Canonu rozzářily veřejné prostory

Společnost Canon své interiérové aplikace předvedla v rámci ojedinělého projektu. „Hledali jsme různé typy interiérů, které by naše tapety mohly oživit, proto jsme oslovili výtvarníky, grafiky a architekty, zda by jim technologie Canon nemohly pomoci v jejich nadcházejících projektech. Vzniklo tak pět osobitých projektů od českých zadavatelů pro pět různých interiérů, kterých se chopilo pět tvůrců se svými kreativními vizemi. A výsledkem je pět unikátních tapetových projektů od mateřských škol přes atypický byt až po známé pražské divadlo,“ vysvětluje Jitka Štědroňová.

Canon rovněž vyrábí a dodává vlastní materiály. Vybrat si lze z široké škály tapet, ať už matných, nebo třeba s perleťovým leskem, v nabídce je i množství reliéfních vzorů. Každá tapeta se tak může stát skutečným uměleckým dílem.

Nechte se inspirovat na veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2022

Již tradičně Canon své technologie představí na veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2022 v pražských Letňanech. K vidění bude široké portfolio aplikací vhodných pro interiéry: tapety, ale i technologie pro potisk pracovních desek stolů, dveří, dlaždiček a dalších prvků.