5 důvodů, proč letos vyrazit do Bulharska

Jste tam za chvíli

Dlouhé lety vám nedělají dobře a několikahodinová cesta autem také není nic, po čem byste toužili? Vyrazte do Bulharska! Letadlem z Prahy se tam dostanete do dvou hodin. Nepřijedete zničení na hotel a nebudete se několik dní regenerovat, ale rovnou zahájíte klidný relax. A přesně takhle by měla každá dovolená začít.

Finančně dostupná dovolená

Bulharsko je destinace, kde vás čeká za málo peněz hodně muziky. Vysoký komfort a nízké náklady splňuje Hotel Aqua Paradise Resort. Jak už naznačuje jeho název, v jeho hotelovém komplexu si můžete zadovádět v aquaparku, který je pro děti i dospělé zdarma.

Hotel Aqua Paradise Resort

Místní ceny jsou navíc o několik procent nižší než v České republice. Takže vás finančně nezruinuje samotný zájezd ani následný pobyt.

Krásné čisté pláže

Zlatý jemný písek a pozvolný vstup do moře – přesně takhle by se daly charakterizovat pláže v Bulharsku. Hodně hotelových komplexů leží kousek od moře, takže po probuzení se můžete během pár minut rozvalovat na lehátku nebo plavat v moři. Navíc Černé moře je příjemně teplé až do konce října!

Zabaví se i děti

V Bulharsku narazíte na dětské Croco Cluby, kde se proškolení čeští animátoři postarají o zábavní program pro vaše malé ratolesti. Děti si v Croco Clubu užijí legraci, seznámí se s novými kamarády a prožijí nová dobrodružství. Dovolenou si tak vychutná celá rodina.

AQUAPARADISE - Aquapark

Jazyková bariéra? Tady se domluvíte i česky

Pokud vyrazíte do Bulharska, nemusíte mít strach z jazykové bariéry. Česky se domluvíte na většině míst. Jazykový překladač a ostych z mluvení cizí řečí můžete nechat klidně doma. 

Publikováno na: