Na kolik vyjde dřevěné okno na míru? Známe odpověď

Konfigurace oken na míru nebyla nikdy snazší

Řekněme, že se rozhodujete mezi plastovými a dřevěnými okny. Máte určitou představu o jejich výhodách a nevýhodách, ale rádi byste si je ještě porovnali v různých rozměrech nebo s různým zasklením a až na základě konečných cen se rozhodli, co je pro vás to pravé. Že vám tohle nikdo neumožní? Naopak!

Český e-shop OKNA HNED právě přichází s rozšířením svého kalkulátoru oken na míru také o dřevěná okna. Ten vám jako jediný na trhu ukáže konečnou cenu plastových nebo dřevěných oken online. Bez jakékoliv registrace.

Online kalkulátor vám ihned ukáže aktuální cenu plastových nebo dřevěných oken na míru.

Jak to funguje? Jednoduše a bez registrace

Pohodlně se usadíte a začnete výběrem materiálu, typu okna (jednokřídlé, dvoukřídlé, …) a rozměrů. Následuje volba profilů, ze kterých je okno vyrobeno a zasklení. Je libo ekonomická varianta nebo maximalizace izolačních vlastností? Dvojsklo nebo trojsklo? Žádný problém. Online vidíte, jak se změna navolených položek promítne do konečné ceny a vy okamžitě víte, na čem jste. 

V kalkulátoru si můžete navolit jak plastové profily, tak dřevěná euro okna.

Co je na tom jedinečného?

Rychlost a dostupnost. Bez problémů si totiž okno můžete nakonfigurovat třeba z mobilu nebo z tabletu. A to i rovnou několik na jednou v různých oknech webového prohlížeče! Konečnou cenu vám totiž řekneme vždy a pro tolik variant, kolik vás jen napadne, aniž bychom za to cokoliv chtěli. Ani následně vás žádný obchoďák nebo newsletter pronásledovat nebude.

Sázka na poctivost

Při využití kalkulátoru oken na míru na vás nebudou vyskakovat žádné vymyšlené slevy ani reklamní triky, proč objednat. Pouze informace potřebné k tomu, abyste se mohli sami rozhodnout, kterou cestou se vydat. Jakmile máte vybráno, nové okno jde přímo do výroby.

Líbí? Pak neváhejte a jdete zjistit cenu nového okna právě teď!

Nové dřevěné okno jde po navolení v kalkulátoru ihned do výroby.