Jděte s dobou a vyhazujte odpadky jinak

Základem zdraví a čistoty jsou získané hygienické návyky, které učíme už malé děti. Ne vždy je to jednoduché, ale existuje jeden velmi užitečný pomocník a tím je bezdotykový odpadkový koš. Už žádné papírky poházené po stole a na sedačce. Děti začne vyhazování odpadků jednoduše bavit. Navíc takový bezdotykový koš ocení nejen domácnosti s dětmi, ale každá domácnost, kde je místo pro inovativní, moderní a designové pomocníky.

Bezdotykový odpadkový koš se senzorem nabízí hygienické nakládání s odpadem. Při přiložení ruky nad infračervený senzor koše se víko automaticky a velice tiše otevře. Po vhození odpadu se víko samo zavře. Výhody koše objevíte velice rychle například při přípravě svačiny pro děti do školy nebo oběda do zaměstnání, kdy vyhodíte odpad bez jediného sáhnutí na koš.

MODERNÍ DESIGN A KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Bezdotykové koše Helpmation jsou mnohonásobně odolnější oproti klasickým odpadkovým košům, a tak vám budou sloužit mnoho let. Nádoby košů Helpmation jsou vyrobené z nejkvalitnějšího nerezu s ochrannou proti otisku prstů. Víka košů Helpmation řady CUBE jsou vyrobená z kvalitního ABS plastu a jsou osazená dotykovým displejem s odečtem zbývajícího času do zavření víka ve vteřinách.

Helpmation koše jsou designovým prvkem do každé kuchyně, koupelny či toalety. Helpmation je česká značka a díky různým variantám, tvarům a velikostem najdou uplatnění i ve více místnostech jedné domácnosti. Malé modely košů Helpmation MINI s vnitřní plastovou nádobou se hodí na toaletu či do koupelny, vetší moderní koše Helpmation CUBE najdou praktické využití v kuchyni nebo pracovně.