Zvolit správný bazén pro vaši zahradu je oříšek. Nebo ne?

Vlastníte zahradu? Máte vyhráno

Zvolit ten správný bazén pro vaši zahradu může být oříšek. Ale máte v zásadě 2 možnosti. Buď budete “kopat do země” nebo zvolíte pohodlnější cestu a koupíte si bazén nadzemní. Pro rodiny s dětmi je to ideální volba. Upoutají svou jednoduchou montáží bez velkých stavebních úprav a nízkou cenou.

Sázka na jistotu

Nafukovací bazén Tampa

Tento nafukovací bazén drží několik nej na české bazénové scéně a je ideální i pro malé děti - bez pevné konstrukce má vyšší bezpečnost. Je vyroben z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Stačí pouze nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající vodní hladina bazén sama postaví! Na výběr je mnoho rozměrů a sad (s filtrací, bez filtrace).

Zahradu nemáte? Nevadí

Říkáte si, jaké by to bylo super mít doma bazén, ale bohužel nemáte zahradu? Řešením může být menší nafukovací bazén umístěný na větším balkoně, který postačí ke svlažení těla během parných dní. Předem se ale ujistěte, jakou nosnost má váš balkon. Nemáte-li možnost to zjistit, vsaďte na jistotu a pořiďte si co nejmenší bazének, byť třeba jen pro vaše dítě.

I váš pes může mít vlastní bazén

Co by to bylo za článek, kdybychom nemysleli také na naše domácí mazlíčky? I přesto, že je milujeme, tak většinou nechceme, aby se koupali ve stejném bazénu. Výrobci na toto samozřejmě mysleli, a například tento bazén pro psy si můžete objednat za pár set korun. A to je velmi nízká cena za to, jak velkou uděláte vašemu pejskovi radost!

Marimex, vše na jednom místě!

Pokud přemýšlíte o bazénu, vsaďte na společnost Marimex. Patří totiž mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové techniky již více než 25 let a je držitelem několika ocenění. Kromě bazénů zde najdete také infrasauny, trampolíny, vířivky, dětské hrací sestavy na zahradu i nafukovací nábytek.

Pro více informací navštivte marimex.cz.