Malta jako ideální destinace pro jarní i letní dovolenou

300 slunečných dnů

Pokud chcete mít jistotu teplého počasí a sluníčka, Malta je ideální volbou. Panuje zde typické středomořské podnebí, pro které je charakteristické dlouhé suché léto a krátká mírná zima. Hlavní turistická sezona na Maltě začíná v červenci a končí v září. Takže počítejte, že na ostrově bude poněkud více rušno. Teploty v těchto měsících přesahují 32 °C, ale díky vánku a vlhkému vzduchu je celkové klima příjemné a vždy se můžete osvěžit v křišťálově čistém moři s teplotou kolem 25 °C.

Destinace pro opravdu každého

Malta je ideálním místem pro rodiny s dětmi, mladé páry i seniory. Každý si zde přijde na své. Průzračně čisté moře vybízí k vodním radovánkám. Vyzkoušet se dají nejrůznější vodní aktivity i sportoviště na plážích. Hodně pláží má navíc status kvality Modré vlajky, která určuje čistotu vody, nabídku služeb a bezbariérový přístup. Kromě toho se na Maltě v průběhu celého roku pořádají desítky akcí věnovaných nejen rodinám s dětmi.

6 TOP pláží

  1. Blue Lagoon
  2. Mellieha
  3. Għajn Tuffieħa
  4. Golden Bay
  5. Paradise Bay
  6. Armier

Pohodlná cesta

Na Maltu se z Prahy dostanete přímým leteckým spojením za pouhé 2,5 hodiny se společností Airmalta. Ta aktuálně nabízí speciální cenu již od 2 971 Kč za zpáteční letenku.

Bezpečný pobyt na Maltě

Malta jako první země Evropské unie dosáhla kolektivní imunity proti koronaviru.

Vstupní podmínky na Maltu - vstup je umožněn po předložení: