Soutěž, která nastartuje vaše podnikání. Přihlásit se můžete ihned

Potřebujete jen IČO a dobrý nápad

Grantová výzva je tady pro každého, kdo má podnikatelský nápad a identifikační číslo osoby (IČO), které není starší než dva roky. Není důležitý věk ani obor podnikání. Důležité je jen vaše odhodlání a nápad. Přihlašování projektů odstartovalo 2. května a poběží až do 5. září 2022. Vítěze soutěže bude vybírat nejen odborná porota, ale také široká veřejnost, která může hlasovat přímo na stránkách soutěže.

Kvalitně vyplněná přihláška znamená plusové body

Všechno začíná registrací na webu nastartujtese.cz. Potom přichází na řadu samotné vyplnění přihlášky. Nezapomeňte detailně popsat svůj projekt a jeho cíle. Chybět by neměl ani jasný plán s důležitými čísly. Porotu budou zajímat nejen očekávané náklady, ale také možné zisky. Dobře vyplněná přihláška se může stát vaší velkou konkurenční výhodou, tak na to nezapomeňte a věnujte jí maximální péči.

Vítěz získá finance i doplňkové služby

Pro vítěze vybraného odbornou porotou jsou kromě finanční odměny ve výši 300 tisíc korun, kterou poskytne Komerční banka jako hlavní partner soutěže, připraveny i další ceny. Patří mezi ně třeba právě vytvoření webu, mentoring, inzerce v magazínu TRADE NEWS a řada dalších služeb v celkové hodnotě přes 200 tisíc korun.

Pro druhé místo je kromě doplňkových služeb připravena finanční odměna 100 tisíc korun, pro třetí místo 50 tisíc korun a na vítěze ceny veřejnosti čeká odměna ve výši 100 tisíc korun.

V grantové výzvě ale můžete získat něco ještě mnohem cennějšího, než je finanční příspěvek nebo nový web. Máte jedinečnou příležitost ukázat lidem, co děláte, a najít tak nejen potenciální klienty a zákazníky, ale také obchodní partnery a investory. Díky tomu bude rozjezd vašeho podnikání ještě o něco jednodušší.

Více informací, podmínky soutěže a možnost registrace najdete na webu nastartujtese.cz.