Kvalitní web jako vstupní brána do online světa

Jak vypadá správný web?

V záplavě konkurence se neztratí jen ten, kdo dokáže zaujmout. Jaký je tedy web, který zaujme?

1.  Přehledný

Čas je cenným artiklem a jeho hodnotu si uvědomuje většina z nás. Zákazníci proto nechtějí trávit dlouhé minuty hledáním klíčových informací.

2.  Rychle načtený

Doba se zrychluje – a s ní i webové stránky. Potenciální ani stávající zákazníci zkrátka nechtějí nejen hledat, ale ani čekat.

3.  Responzivní

Značná část uživatelů dnes navštěvuje webové stránky z mobilních zařízení. Proto je třeba, aby se stránky na mobilu zobrazovaly nejen stejně rychle jako na počítači, ale také správně, tedy bez uříznutých obrázků a částí textu.

4.  Optimalizovaný pro vyhledávače

Vzhledem k velké konkurenci je třeba udělat všechno pro to, aby se web dostal k potenciálním zákazníkům. Naprosto klíčová je proto správná optimalizace pro vyhledávače (SEO), která zajistí lepší pozice v organických výsledcích vyhledávání.

Nastartujte se a vyhrajte nejen nový web

Máte hlavu plnou nápadů, které čekají už jen na svou realizaci? Potom by vás mohla zajímat grantová výzva Nastartujte se, v rámci které lze kromě nových webových stránek získat i řadu dalších zajímavých cen.

Vítěz získá pozornost zákazníků a finance na rozjezd podnikání

Vítěz soutěže získá nejen finanční odměnu ve výši 300 tisíc korun, kterou poskytne Komerční banka jako hlavní partner grantové výzvy, ale i řadu dalších doplňkových služeb v hodnotě přesahující 200 tisíc korun. O své finanční odměny a doplňkové služby nepřijdou ani projekty, které se umístí na druhém a třetím místě nebo získají cenu veřejnosti.

Nastartujte se letos slaví už 10. narozeniny, dárek proto získá každý registrovaný projekt. Budou to nejen webové stránky na platformě od firmy Webmium, ale také právní webinář od advokátní kanceláře eLegal.

Kdo a jak se může přihlásit?

K účasti v grantové výzvě Nastartujte se potřebujete kromě dobrého podnikatelského nápadu už jen identifikační číslo. Protože je soutěž určena především pro začínající podnikatele, IČO by nemělo být starší než dva roky. Projekty je možné přihlašovat až do 5. září 2022 na stránkách Nastartujtese.cz.