Hvězdná auta z Fast & Furious Live

Fast &, Furious Live je megashow jak pro velký, tak i pro malé kluky, kteří obdivují rychlá auta. V show se jich objeví totiž přes 40. Některá jsou přímo z filmu, některá jsou jejich přesné repliky, ale všechny jsou nadupaný. Pojďme se podívat aspoň na pár z nich.

Dodge Charger R/T

Poprvé se představil v roce 2001 v The Fast and The Furious. Dom musí v závěru prvního dílu naskočit do auta postaveného jeho zesnulým otcem, které dosud odmítal řídit, a vydat se na zběsilou jízdu. Závěrečná honička po Los Angeles, která vrcholí skokem přes vlakové koleje, kdy je následně Charger smeten jedoucím kamionem, patří k jednomu z mezníků série Fast &, Furious. Domův Charger s kompresorem na přední kapotě, je vůbec prvním vozem, který ve Fast and Furious Live.

Toyota Supra

Když se tohle auto poprvé objevilo v The Fast and The Furious na korbě kamionu a mělo zajet čtvrt míle za deset vteřin, nevypadalo, že by to bylo schopné zvládnout ani za deset minut. Poté co mu bylo ale z Japonska přes noc zasláno několik náhradních dílů, prošlo radikální transformací. Oranžová kráska nejdříve v závodu zahanbila Ferrari a následně v závěru filmu držela krok i s Domovým Chargerem. Poté, co Dom svůj Charger úplně zničí, Brian mu předá klíče od Supry, která mu pomůže uniknout přes hranice. Toto ikonické auto uvidíte v dechberoucí úvodní scéně Fast and Furious Live.

Mitsubishi Eclipse

Auto, které nás představilo s Brianem ve The Fast and The Furious. Poté, co Brian káru vylepší, pustí se v ní do prvního závodu s Domem. Přidání pořádný porce nitráku má bohužel pro auto katastrofální následky a vůz selže ještě před cílovou čarou. Následně Brian použije auto k tomu, aby předešel Domovýmu zatčení a kličkují spolu mezi pronásledujícími policisty. Naneštěstí krátce poté je auto zničeno krupobitím z kulometu Johnnyho Trana a Lance. Brianův Eclipse jsme vzkřísili a můžete se na něj těšit ve Fast and Furious Live!

Flip Car

Tahle post-apokalyptická závodní formule 1, která dokáže jet bokem a převrátit nepřátelské vozy, je pravděpodobně jedním z nejdivočejších vozů ze všech filmů Fast &, Furious. Mohli jste se přesvědčit ve The Fast and Furious 6, jak pár těchhle dvou aut dokázal způsobit zmatek v ulicích Londýna. Všechna auta byla postavena na zakázku Fast &, Furious auto guruem Dennisem McCarthym a díky motoru V8 z Chevroletu Camaro vydává tahle střela takový všemocný řev, že ho Luke Evans (Owen Shaw) popisoval jako "Ta nejhlučnější věc co jsem kdy v životě slyšel. Takový řev, jako by vám přímo za zády stál T-rex!“ Flip car přímo z filmu můžete zažít na vlastní kůži ve Fast and Furious Live, kde se bude opět snažit uniknout Hobbovi Navistaru ve vzrušující honičce.

Více info na www.jvagentura.cz nebo na www.facebook.com/jvagentura