Děti jsou nadšené. Bobová dráha v Beskydech se rozroste

Ideální výlet? Do Beskyd!

Beskydy na území České republiky leží ve východním cípu Moravy při hranicích s Polskem a Slovenskem. Jsou součástí pásma Vnějších Karpat, které představují složitou horskou soustavu. Střídají se zde pahorkatiny, vrchoviny a hornatiny. Jde o jedno z nejhezčích míst v České republice a celoročně je cílem mnoha tisíc lidí. 

A teď k té Boboffce!

Boboffka je umístěna v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Nabízí parádní adrenalinový zážitek pro malé i velké. Navíc se už brzy v okolí téměř kilometr dlouhé dráhy začnou budovat i další super atrakce a vyroste tak skutečný BOBOPARK. 

Celý Bobopark bude lákat už příští rok k návštěvě Beskyd a stane se tak místem, kde rádi strávíte klidně i celý den. Už na podzim začne stavba další etapy v okolí stávajícího parkoviště. Hlavní atrakcí bude vesnice v korunách stromů. Půjde o komplex domečků zavěšených na masivních dubových kůlech v mnoha úrovních až do výšky 13 metrů. Budou propojeny lanovými mosty s množstvím překážek a prolézacích tunelů. Navazující věž navíc nabídne sjezd na skluzavkách a tobogánech. A to je opravdu spoustu zábavy. O občerstvení není na místě nouze už teď, ale plánuje se toho mnohem víc.

Každá dráha je originální a dotváří se na místě

Boboffka je jedinečná svým umístěním v srdci nádherné přírody. Je novější a modernější než kdy dřív. Nejnovější typ bobové dráhy je od předního německého výrobce, který podobné dráhy již mnoho let dodává do celého světa. Princip je stále stejný, vývoj jde ale dopředu především v otázce bezpečnosti. Dráha obsahuje řadu moderních bezpečnostních prvků. Na dráze jsou indukční brzdy a nehrozí, že by do sebe někdo v cíli narazil.

Pro více informací navštivte https://boboffka.cz/.