Ceny jdou stále nahoru, ne však na online trhu pro firmy

Digitalizace obchodu

Online trh pro firmy - merXu, se za pouhý rok fungování stal vyhledávaným místem pro obchodování firem. Vznikl v reakci na trendy a potřeby trhu a výrobcům. Distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku.

Aktuálně zde nabízí desítky tisíc firem miliony produktů pro podnikání. Obliba merXu jako prostoru pro profesionály si vyžádala také zařazení služeb pro firmy.

Uplynulé roky zamíchaly kartami. Funguje ten, kdo dokáže optimalizovat své podnikání.

Vyjednat si cenu

Nová situace všechny nutí hledat nové způsoby práce. Nová doba si žádá nová řešení. MerXu otevírá možnosti firmám i živnostníků z celé Evropy. Firmy mohou na jedno kliknutí oslovit dodavatele ze všech zemí, kde merXu funguje. Co nenajdou v Česku, mohou najít třeba v Estonsku. To je výhoda mezinárodní platformy. Z pohledu českých a slovenských nakupujících je přes padesát procent mezinárodních transakcí. Čeští a slovenští kupující si velice rychle našli cestu k zahraničním dodavatelům i k vyjednávání ceny. Zjistili, jak je snadné na jednom místě nakoupit produkty pro podnikání, zadat poptávku, nebo zajistit dodavatele služeb.

Je to zdarma - opravdu

Tržiště je dostupné na webových stránkách merxu.com a jeho použití je zcela zdarma, jak pro registraci, tak provádění transakcí.

Prodávat i nakupovat přes merXu je velice snadné. Tržiště zajišťuje automatický překlad produktů a služeb do všech jazyků. Prodejci mohou na merXu přidávat katalogy produktů, takže produkty lze vyhledávat nejen podle jména, ale také podle EAN či konkrétních parametrů. Výrobky je možné nakoupit ve velkoobchodním i maloobchodním množství a také přes hromadné transakce nebo prostřednictvím poptávky.