Ceny energií vysávají naše peněženky. Lidé pokukují po alternativách

Vysoká poptávka vs nedostatek komponent

Firmy instalující solární systémy jako jedny z mála, mají v současné době o zakázky dlouho dopředu postaráno. Jejich kapacita je vyčerpaná. Brzdí je především nedostatek komponent.

Dlouhé lhůty instalace fotovoltaické elektrárny nejsou dány pouze zvýšenou poptávkou, ale především narušenými dodavatelskými řetězci.

Spolehlivý dodavatel? Na merXu!

Instalační firmy tak nejsou zaměstnány jen velkou poptávkou, ale také hledáním nových dodavatelů. Velkým pomocníkem jim v tomto ohledu může být mezinárodní online trh pro firmy - merXu, který se těší velké oblibě jak mezi nakupujícími firmami, tak prodejci. Firmy mohou nakupovat komponenty pro fotovoltaiku prostřednictvím merXu nejen z Česka, ale i z Maďarska, Německa, Estonska, Litvy, Rumunska, Polska, nebo ze Slovenska.

Největší evropský trh pro firmy

merXu propojuje firmy v různých zemích a oborech. Fotovoltaikou to na merXu nekončí. Stejně tak je možné zde najít dodavatele komponent pro elektromobilitu, tepelná čepadla, ale i montážní firmy. S rostoucí nabídkou na merXu roste i poptávka. Firmy které zalistovaly na merXu své produkty nebo služby, tak společně vytváří největší evropský trh a jsou díky němu silnější.

Je to zdarma

Obchodování na merXu je zdarma od registrace, přes zalistování produktů nebo služeb, vystavení poptávky, až po uzavření obchodu. Registrací na merXu firmy získají přístup k milionům produktů a služeb z 8 evropských zemí, bezplatnou vnitrostátní a mezinárodní dopravu, jistotu bezpečné transakce, protože se obchoduje pouze mezi ověřenými firemními účty. V neposlední řadě mohou využít flexibilní nabídku - pokud na merXu nenajdete produkt, který hledáte, můžete kdykoli zadat poptávku.