Jak sehnat levnější stavební materiál?

Ceny stavebních materiálů a stavebních prací, i díky nejvyšší inflaci za posledních 24 let, strmě rostou, a tak je třeba dopředu vše pečlivě propočítat. Pokud máte stavební firmu, tak při zvyšujících se nákladech je také nutnost zvednout vaše konečné ceny, což může snížit zájem zákazníků. Zvláště, když bude vaše konkurence levnější.

Jak tedy snížit tyto náklady? Víme, jak na to! Vyzkoušejte bezplatné mezinárodní tržiště merXu a uvidíte, že se vám to, a nejen cenově, vyplatí.

Prodejní online platforma merXu

merXu.com je bezplatné evropské online tržiště pro firmy a živnostníky zprostředkující online nákup a prodej produktů a služeb z regionu střední a východní Evropy, konkrétně z 8 zemí – Česká republika, Německo, Slovensko, Polsko, Estonsko, Litva, Maďarsko a Rumunsko.

Cílem merXu je podporovat podnikatele pomocí poskytování komplexních služeb a nástrojů pro obchodování na lokálním i zahraničním trhu.

Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce napřímo či prostřednictvím poptávky.

Jak snížit cenu stavebního materiálu?

Velice jednoduše. Ať jste malý živnostník nebo velká stavební firma, stačí se do tohoto tržiště jen zdarma zaregistrovat, přejít do kategorie Stavebniny a začít hledat levnější produkty než běžně používáte. Můžete samozřejmě do této sekce nahrát i vaše výrobky.

Své stavební služby můžete nabízet v sekci Služby, a také se přidat do sekce Dodavatelé, ve které můžete najít i zajímavé české i zahraniční partnery ve stavebnictví.

Stavebniny se dají vyhledat jak v 10 hlavních kategoriích, tak také podle jejich názvu. Pokud i přesto nenajdete výrobek nebo službu, kterou byste potřebovali, stačí zadat poptávku a jistě se vám brzy přihlásí vhodný dodavatel. Jako na správném tržišti, můžete o cenách a detailech dodávky samozřejmě vyjednávat.

Další velkou časovou a finanční výhodou je skutečnost, že vše zadáváte jen v českém jazyce a platforma vše pak přeloží do dalších 7 lokalizací sama.

merXu pro každého stavaře

Toto bezplatné tržiště nabízí nejen možnosti, jak snížit svoje náklady na stavební materiál, ale také příležitosti k prodeji vlastních výrobků a služeb u nás i na zahraničních trzích, na kterých můžete najít i dlouhodobé dodavatele nebo odběratele.

Záleží tedy jen na vás, jak dokážete výhody bezplatného členství v této platformě pro svoje podnikání co nejlépe využít.

Ceny stavebního materiálu stále rostou, ale Vy už víte, jak jej získat levněji, a tím mít na trhu konkurenční výhodu.