Jak se mohou firmy bránit rostoucím cenám?

Digitalizace obchodu

Online trh pro firmy - merXu, je vyhledávaným místem pro navazování vztahů s novými dodavateli a pro obchodování firem. Vznikl v reakci na potřeby trhu. Nedostatek materiálu a vybavení na lokálním trhu, již nemusí brzdit firmy v podnikání. Z minulosti je známý především nedostatek stavebních materiálů, které si nyní mohou firmy obstarat v jiných zemích a dokonce za lepší cenu, než byly zvyklé. Výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí merXu možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku a oslovit miliony dalších firemních zákazníků.

Zboží i služby

Aktuálně zde nabízí desítky tisíc firem miliony produktů pro podnikání. Obliba merXu jako prostoru pro profesionály si vyžádala také zařazení služeb pro firmy. Svoje služby tak mohou nabídnout nejen instalační, nebo stavební firmy, ale i účetní, daňové kanceláře, nebo marketingové agentury.

Uplynulé roky zamíchaly kartami. Funguje ten, kdo dokáže přizpůsobit novým podmínkám trhu.

Co zde firmy pořídí?

Na merXu se obchoduje například s produkty pro stavbu, gastronomii, strojírenství, zemědělství, nebo třeba s fotovoltaikou, ale i s pracovními oděvy. Kdo nenajde zboží, nebo služby pro svůj byznys, může zadat poptávku a na jedno kliknutí oslovit všechny firmy registrované na merXu.

Jde to i jinak, třeba smlouvat

Nová situace nás nutí hledat nové cesty. Dříve byla například práce z domu pro mnoho zaměstnavatelů nepředstavitelná, stejně jako nákup materiálu online. merXu otevírá možnosti firmám i živnostníků z celé Evropy. Firmy mohou na jedno kliknutí oslovit dodavatele ze všech zemí, kde merXu funguje. Co nenajdou v Česku, mohou najít třeba v Estonsku. To je výhoda mezinárodní platformy. Z pohledu českých a slovenských nakupujících je přes padesát procent mezinárodních transakcí. Čeští a slovenští kupující si velice rychle našli cestu k zahraničním dodavatelům i k vyjednávání ceny. Zjistili, jak je snadné na jednom místě nakoupit produkty pro podnikání, zadat poptávku, nebo zajistit dodavatele služeb.

Je to zdarma - opravdu

Tržiště je dostupné na webových stránkách www.merxu.com a jeho použití je zcela zdarma, jak pro registraci, tak provádění transakcí.