Věnujete rádi svým blízkým stírací losy? Zde jsou nejlepší tipy, jak je originálně zabalit

Hrací los přináší okamžité potěšení a během chvilky může udělat z vašich blízkých milionáře. A pokud ne, alespoň se společně zasmějete při představě, co byste si koupili, kdyby to náhodou příště vyšlo. Jde o takovou lidovou zábavu, která neomrzí. Podívejte se na způsoby, jak můžete losy originálně připravit jako dárek k narozeninám, výročí nebo novomanželům jako svatební pozornost.

Vlastnoručně vyrobená obálka

Chcete los předat milým a osobním způsobem? Vyrobte si na něj vlastní obálku! Přiložte los na papír. Papír opatrně přeložte na třetiny a vložte do něj stírací los Čokoládový sen nebo jiný ze svých oblíbených losů. Obálku pomalujte různými ornamenty, vzkazy a symboly, převažte stužkou. Můžete zvolit i tvar obálky viz. naše fotografie, los bude lépe uchycen.

Tajemná krabička

Pokud už máte připravený malý dárek a los je pouze zpestření, můžete jej vložit přímo do slavnostní krabičky, pod něj můžete navíc přidat bankovku či vzkaz. Krabičku ozdobte, nebo ji jen ovažte stužkou. Když bude mít oslavenec štěstí, třeba se nakonec dočká milionů nebo renty na několik let. Do krabičky můžete navíc vložit hned několik losů. Víc losů znamená větší šanci na výhru.

Pro milovníky čokolády

Pro tento dárek budete potřebovat větší hrnek, oblíbenou čokoládu, stírací los Čokoládový sen, případně celofán a stuhu na zabalení. Vše potom naaranžujte do hrnku, doporučujeme hrnek s čokoládou a losem zabalit do celofánu a převázat stuhou. Čokoládu lze samozřejmě zaměnit i za jiný druh mlsání.

Truhla s pokladem

Velmi originálním balením je truhla (např. z hračkářství), do které vložíte spoustu kovových mincí nebo čokoládových mincí, stírací los Super Zlatá rybka, Velká Černá perla nebo Poklad. Na dno truhly potom položíte los a zasypete ho mincemi. Pokud se nemůžete rozhodnout, který los bude ten pravý, vložte jich do truhly klidně víc. Čokoládové mince lze nahradit i těmi pravými.