Vegan boty od Rockspring? Proč si je pořídit?

Seznamte se s obuví Vegan Barefoot

Obuv má podešev z přírodní gumy s příměsí biosložky z rýže nebo plev. Máte rádi přírodní materiály, ekologický přístup k životu a také se zdravě oblékáte a obouváte? Tak to vás určitě nadchnou boty Vegan od společnosti Baerfoot, která je proslulá svými hezkými, kvalitními a pohodlnými modely ve stylu barefoot neboli chůze naboso.

Čím vyniká obuv s označením „Vegan“?

Jde o obuv, jejíž podešev je vyrobena z přírodní gumy s příměsí biosložky s rýže anebo odpadu při výrobě obilí, tedy s příměsí biosložky s plevami. Jde o boty, které uspokojí požadavky všech, kteří vyhledávají módu v udržitelném stylu. Přírodní barvy i materiály, se skvěle kombinují i nosí.

Kvalitní, hezká, pohodlná i praktická je obuv Cambridge Canhamo Beige. Jedná se o novinku v nabídce Rockspring.cz. Její svršek tvoří Canhamo – konopné plátno, stélu antialergenní mikrovlákno a podešev tepelně zpracovaná přírodní guma s příměsí biosložky z rýže – proto je pojmenována jako „Rice“. Díky této podešvi je zpracováván druhotný materiál při výrobě rýže, a tak se splňuje nárok na udržitelnou módu.

Obuv Cambridge Canhamo Beige je z ručně vyráběného plátna z portugalského konopí, které je prodyšné a má vysokou životnost. Termoregulace je zajištěna i při vyšších teplotách, díky čemuž se hodí i do letních dnů. Konopí je antimikrobiální, udržuje nohy i obuv svěží a bez zápachu. Barevné zpracování se dokonale kombinuje, a také ladí k lehčím přírodním materiálům.

Stylově vyhoví ženám elegantním i ležérním. Podešev má ochranný okraj po celém obvodu o výšce 4,5 mm, je velmi pružná a protiskluzová s vysokou přilnavostí. Na obuvi je minimum šití, což zvyšuje její pohodlí.

Kompletní nabídku „Vegan“ obuvi najdete na rockspring.cz.