Proč si pořídit veganské boty? No přeci kvůli jejich benefitům!

Ať už se zajímáte o veganství nebo jen dáváte přednost oblečení, které není vyrobeno z živočišných materiálů, a chcete tím trochu odlehčit planetě, poohlížejte se při nákupech po označení vegan nebo vegan-friendly.   

Volba veganské módy má smysl z důvodů dobrých životních podmínek zvířat a životního prostředí – a zejména v případě kůže často také z důvodů sociální udržitelnosti.

Existuje spousta způsobů, jak zajistit, aby váš šatník byl přínosem jak pro zvířata, tak pro planetu. Jedním z nich je nákup veganské obuvi.

Jak veganská móda získává na popularitě a posouvá se z okraje do hlavního proudu, veganské boty jsou oblíbeným doplňkem. Pokud jste v procesu vytváření veganského šatníku, veganské boty budou jeho klíčovou součástí.

Novinka v nabídce Rock Spring

V nabídce Rock Spring naleznete několik modelů, které jsou vyrobeny z čistě veganských materiálů. Například model CAMBRIDGE z konopného plátna bez přidané stélky. Obuv je z ručně vyráběného plátna z portugalského konopí. Tento přírodní materiál je používaný hlavně pro jeho trvanlivost a prodyšnost. Termoregulace je zajištěna i při vyšších teplotách, takže se skvěle hodí i do letního období. Konopí je navíc antimikrobiální, udržuje nohy a obuv bez zápachu a svěží. V létě se snadno kombinuje k oblečení z lehčích přírodních materiálů.

 Kompletní nabídku „Vegan“ obuvi najdete na rockspring.cz.