Nenechte si ujít: Nové audioseriály k vodě i na cesty

Audio obsah nabízí stále nové možnosti. Kromě zvyšující se úrovně jednohlasé četby přibývají další způsoby zpracování, které umocňují posluchačský zážitek. Patří k nim takzvaná superprodukce založená na dokonalém zvuku, řadě efektů a špičkovém výkonu prvotřídních herců. Díky nim vás dokonale vtáhne do děje. Vyniknout dává klasickým dílům, jakým je například Mistr a Markétka, a také novým audio formátům od zábavných či populárně naučných audioshow po audioseriály.

Přímo z místa činu

Mění se i způsob samotné práce. Za autentickými kulisami míří tvůrci do terénu. Novinka Já, vrah autorů Davida Laňky a Martina Müllera se tak točila i na skutečném místě činu. Audioseriál mapuje nejen okolnosti zločinů skutečných sériových vrahů, ale především motiv pachatelů a jejich vztah k oběti. Zdramatizované rozhovory vyšetřovatelů a podezřelých vycházejí z přepisů reálných výslechů a rekonstrukcí. Tahle pětidílná série s Davidem Švehlíkem v roli Vyšetřovatele na vás rozhodně udělá silný dojem.

Napínavé i vtipné

Pokud je to pro vás na léto trochu silná káva, vsaďte třeba na druhou sérii příběhů o strážmistru Cuffovi. I ten má podezření, že je na stopě sériového vraha, ale milovníci této krimi komedie asi tuší, že všechno může být jinak. Spolehnout se však můžete na excelentní výkony Davida Novotného a Jana Vondráčka, vynikající scénář i působivé superprodukční zpracování.

Legendy znovu na scéně

Jistotou je generacemi prověřená Tlučhořovic rodinka. Ta se rozrostla o 21 nových dílů, které se vrací k původnímu čtvrthodinovému formátu, v němž si můžete naplno vychutnat improvizační mistrovství dua Kaiser – Lábus.

Všechny tyto novinky jsou pro vás připraveny v Audioteka Klubu. Za předplatné 199 Kč měsíčně tu získáte přístup ke katalogu čítajícímu více než tisícovku titulů, které můžete po dobu členství poslouchat bez omezení. K dalším výhodám patří předpremiérový přístup k novinkám a 20% sleva na tituly z kompletního katalogu Audioteky na tituly z celé nabídky o více než 7 500 audioknih. Ty vám zůstanou uložené na poličce natrvalo. Členství v Audioteka Klubu lze vyzkoušet na 14 dní zdarma. Více na www.audioteka.cz.

Publikováno na: