Kamioňák si počkal na Druhou šanci. Vyplatilo se

„Vzpomínám si na starou Tutovku, kterou jsem si párkrát zahrál už v devadesátých letech, a protože rád pokouším štěstí, na tuty jsem věděl, že vyzkouším i tuhle kolekci losů. Kupuju si losy tak dvakrát do měsíce a rád objevuju nové. Tady mě určitě zlákala i tutová výhra v balíčku. A můžu potvrdit: vyhrál jsem hned 150 korun zbytek jsem si velmi rád těch pár týdnů počkal,“ směje se šťastný výherce. 

Dávná láska mu ukázala cestu 

Tutovka má možná magickou moc spojovat: když si balíček losů kupoval v trafice spolu s novinami, nenapadlo ho, jaké změny ho čekají. Že až si pojede do Prahy vyzvednout výhru, doprovodí ho jeho expartnerka. „Tutovka mě vlastně opět propojila s bývalou přítelkyní. Zná Prahu jako svoje boty, rád jsem ji oslovil, aby se mnou jela. Udělali jsme si z cesty pro výhru báječný výlet a strávili spolu příjemný přátelský den,“ vypočítává spokojený majitel nového vozu a plánuje, kam jeho další kroky povedou. 

Se synem vzhůru na stadion

„Výhra v Tutovce udělala obrovskou radost mému desetiletému synovi,“ svěřil se výherce s plánem, kam nejdříve společně zamíří. „Stoprocentně se vydáme za fotbalem do Anglie. Už jsme jednou byli fandit v Manchesteru a byl to dokonalý zážitek, který si moc rádi znovu zopakujeme,“ dodává pyšný táta, který je za každou chvíli se synkem vděčný.

Tutová výhra v balíčku  

V kolekci Tutovka jsou v každém balíčku 4 losy, abyste si mohli užít zábavné stírání losů v partě kamarádů nebo v rodině. Minimálně jeden vždy zaručeně vyhrává. Na každém losu jsou dvě herní pole: 1. hra, kde je hlavní výhrou rovný milion korun a Druhá šance, kde si třináct výherců setře parádní vůz Seat Leon v hodnotě 550 000 korun.