Fotovoltaika za polské ceny?

Jak pořídit fotovoltaiku výhodně?

Nejen ceny energií nás všechny přinutily zamyslet se, jak by bylo možné v současné době ušetřit. Do popředí zájmu se tak dostala fotovoltaika. Vysoká poptávka nemusí nutně znamenat vysoké ceny.  

Dá se ušetřit na nákupu fotovoltaiky?

Nejen ceny energií nás všechny přinutily zamyslet se, jak by bylo možné v současné době ušetřit. Do popředí zájmu se tak dostala fotovoltaika, velmi často také v kombinaci s tepelným čerpadlem. 

Je skutečně nedostatek komponent?

Firmy instalující solární systémy jako jedny z mála, mají v současné době o zakázky dlouho dopředu postaráno. Jejich kapacita je vyčerpaná. Brzdí je ale i nedostatek komponent. Na tuzemském trhu tomu tak opravdu je, ne ale v okolních zemích. Na evropském trhu pro firmy - merXu mohou firmy snadno najít dodavatele komponent pro solární systémy, které jim chybí. 

Vysoká poptávka nemusí znamenat vysokou cenu

Pokud realizační firmy dokáží zajistit materiál za dobrou cenu, mohou nabídnout lepší cenu koncovým spotřebitelům a získat tak konkurenční výhodu. Velkým pomocníkem jim v tomto ohledu může být mezinárodní online trh pro firmy - merXu, který se těší velké oblibě jak mezi nakupujícími firmami, tak prodejci. Firmy mohou nakupovat komponenty pro fotovoltaiku prostřednictvím merXu nejen z Česka, ale i z celé EU.

Největší evropský trh pro firmy

merXu propojuje firmy v různých zemích a oborech. Fotovoltaikou to na merXu nekončí. Stejně tak je možné zde najít dodavatele komponent pro elektromobilitu, tepelná čepadla, ale i montážní firmy. S rostoucí nabídkou na merXu roste i poptávka. Firmy které zalistovaly na merXu své produkty nebo služby, tak společně vytváří největší evropský trh a jsou díky němu silnější.

Je to zdarma

Obchodování na merXu je zdarma od registrace, přes zalistování produktů nebo služeb, vystavení poptávky, až po uzavření obchodu. Registrací na merXu firmy získají přístup k milionům produktů a služeb z celé Evropy, bezplatnou vnitrostátní a mezinárodní dopravu, jistotu bezpečné transakce, protože se obchoduje pouze mezi ověřenými firemními účty. V neposlední řadě mohou využít flexibilní nabídku - pokud na merXu nenajdete produkt, který hledáte, můžete kdykoli zadat poptávku.