Materiál a vybavení pro firmy je levnější

Kancelářské vybavení je levnější, než si myslíte

Slyšíme to ze všech stran. Inflace, zdražování, nedostatek materiálů. Zdá se to být začarovaný kruh. Jak z něj ven? Dá se s tím vůbec něco dělat? 

Jako koncoví zákazníci jsme si už dávno zvykli nakupovat online. Stejně tak často využíváme srovnávače cen.

Firemní nákupy v tomto ohledu často zaostávají, přestože na trhu existuje alternativa právě pro firmy. Ty mohou oslovit tisíce dodavatelů ze všech zemí EU najednou na online tržišti pro firmy a pořídit tak materiál za cenu, kterou jim lokální trh nedokáže nabídnout. O ceně mohou i vyjednávat.

Online trh pro firmy merXu

Tímto novým, 100% online, evropským tržištěm, kde se mohou prezentovat firmy z různých oborů a navazovat dlouhodobá partnerství je merXu. Tržiště merXu sdružuje desítky tisíc firem na jednom místě a nabízí se všemi komunikaci v místních jazycích. Snadno tak spolu mohou komunikovat obchodní partneři z různých zemí.

Registrace a používání zdarma

Ať jste malý živnostník nebo velká firma, stačí se do tohoto tržiště jen zdarma zaregistrovat. Kancelářské vybavení je jednou z hlavních kategoriích, vedle solárních systémů, stavebnin, elektrotechniky, vytápění, gastro vybavení, strojírenství, osvětlení, ochranných prostředků nebo nářadí. Pokud i přesto nenajdete výrobek nebo službu, kterou byste potřebovali, stačí zadat poptávku a obratem se vám přihlásí vhodný dodavatel. Jako na správném tržišti, můžete o cenách a detailech dodávky samozřejmě vyjednávat.

Konkurenční výhoda

Nedávná situace ukázala, že i v dnešní době je možné se setkat s nedostatkem materiálu v celé republice. Co není možné nakoupit lokálně, snadno pořídíte třeba v Polsku a za mnohem lepší cenu, než jste nakupovali dosud. Cena dopravy z jiných zemí není také na překážku, protože merXu hradí náklady na dopravu. Kdo si umí náklady spočítat, ví, že používat merXu se vyplatí. Malá změna tak může posunout vaše podnikání hodně vpřed a získat obrovskou konkurenční výhodu.

Za platformou merXu stojí zakladatel webu Aukro.cz, Václav Liška. To je dost solidní důvod, proč věřit tomu, že se z merXu stane nový standard obchodování.

Materiál a vybavení je totiž levnější, než si myslíte. Pokud víte, že firemní nákupy se dělají na merXu.