Jednoduše výkonný notebook pro vyšší produktivitu

Zařízení z kategorie Chromebooků jsou ideální volbou pro všechny, kteří vyžadují jednoduchost propojenou s plynulým chodem všech aplikací a vysokou produktivitou. Díky operačnímu systému Chrome OS od společnosti Google, který obsahuje cloudové úložiště, služby Google a několik vrstev zabezpečení na takovém notebooku snadno zvládnete veškerou práci, prohlížení internetu, vedení videohovorů nebo sledování multimédií. Navíc jsou Chromebooky cenově dostupné a hodí se tak třeba i jako první zařízení pro školáky a studenty.

Typickým příkladem výkonného Chromebooku je Lenovo IdeaPad 3 Chrome, který se díky kombinaci procesoru Intel, rychlé RAM paměti a operačního systému Chrome OS s automatickými aktualizacemi stane spolehlivým a výkonným partnerem pro práci i zábavu.

Pohlcující obraz i dlouhá výdrž na baterii

Tento tenký notebook zaujme uživatele na první pohled svým stylovým a elegantním designem. Jeho 15,6palcový Full HD IPS displej se širokými pozorovacími úhly, antireflexní úpravou a skvělými barvami dokonale vykreslí všechny detaily na vašich fotografiích i v oblíbeném filmu či seriálu. Dvojice 2 W reproduktorů ještě podpoří skvělý audiovizuální zážitek a v kombinaci s citlivým mikrofonem a HD webkamerou se z notebooku IdeaPad 3 Chrome stane také skvělý partner pro veškeré videohovory. Příjemným bonusem je pak fyzický kryt kamery, se kterým máte jistotu naprostého soukromí v momentě, kdy kameru zrovna nepoužíváte.

Samozřejmostí je až 10hodinová výdrž na baterii, díky které můžete adaptér klidně nechat doma, a široká škála konektorů usnadňující připojení notebooku k dalším periferiím. Díky váze pouhých 1,63 kg a tenkému profilu se vám notebook nepronese ani v případě, že jej budete chtít brát pravidelně na cesty do školy či do práce.

Více informací nejen o tomto notebooku naleznete na stránkách lenovo.cz/chromebooky.

Publikováno na: