Místo jedné získejte přístup k více než tisícovce audioknih

Poslech titulů napříč žánry a formáty si můžete vychutnat v rámci Audioteka Klubu. Za 199 Kč měsíčně získáte přístup ke katalogu s více než tisícovkou titulů, které můžete po dobu předplatného poslouchat bez omezení. Tituly se průběžně obměňují. Přibývají také novinky včetně exkluzivního obsahu a předpremiér nových audioseriálů.

K dalším členským výhodám patří 20% sleva na celou nabídku Audioteky, kde najdete přes 7 500 audioknih. Ty si můžete po zakoupení do své poličky uložit natrvalo, a mít je tak k dispozici i po případném ukončení členství v Klubu.

K posluchačsky nejoblíbenějším žánrům patří na Audiotece thrillery a sci-fi. Poslechnout si tak můžete i tyto audioknihy, které jsou našimi tipy:

Ondřej Neff: Ultimus

Na odvrácené straně Měsíce stojí Ultimus, vězení pro nejhorší zločince obydlených světů. Sem přijíždí Kuba Nedomý a Dědek Čuchák – starožitníci se sídlem v Arkádii, tentokrát v roli robotických specialistů. Měl to být kšeft snů, ale vyklubala se z něj bouda. Kuba s Dědkem stojí proti zločincům, robotu i toxickému šrotu a mají co dělat, aby si zachránili holou kůži...Namluvil Saša Rašilov.

Tim Weaver: Stín ve dveřích

Čtyři příběhy, čtyři případy, jeden klíč. Pro Conisterovy to byl večer jako každý jiný, dokud Paul Conister nevyšel po schodech do prvního patra. Když ho šla jeho žena hledat, našla jen jeho telefon a peněženku. Po Paulovi se slehla zem. Soukromý vyšetřovatel David Raker ví, že každé zmizení má logické vysvětlení. Ani ve snu by ho ale nenapadlo, kam ho případ Paula Conistera zavede. Vy to můžete zjistit v intepretaci Alžběty Lexové.

Chris Carter: Popravčí

Děj našeho třetího tipu vás zavede do kostele, kde leží tělo mrtvého kněze. Jeho hlavu někdo nahradil psí. Postupně se objevují další oběti. Každá zemřela způsobem, kterého se bála nejvíc. Detektiv Hunter se ocitá na stopě sadistického vraha. Kam až ho dovede vyšetřování? Tmavou atmosféru dokresluje hlas Jakuba Saice.

Chcete si členství v Audioteka Klubu nejprve vyzkoušet a poslechnout si přitom třeba právě tyto tituly? Podívejte se na www.audioteka.cz, zaregistrujte a otestujte si jeho výhody po dobu 14 dní zdarma.