Zápasy o všechno čekají basketbalovou reprezentaci

Český tým čekají v základní skupině D na Eurobasketu ještě 3 zápasy. V pondělí nastoupí proti outsiderovi skupiny Nizozemsku, které však v Praze předvádí dobré výkony a nebude snadným soupeřem. Obzvláště bude potřeba si dát pozor na Worthy de Jonga, který je nejlepším střelcem Nizozemců.

Hned následující den čeká národní tým klíčová bitva s Finskem, které nešťastně prohrálo úvodní zápas s Izraelem v prodloužení, aby si následující den hravě poradilo s Poláky, kteří den předtím překvapili Čechy skvělým výkonem v útoku.

Zdá se, že právě obrana trápí v posledních zápasech naše basketbalisty. Ukázalo se to již při kvalifikačním utkání proti Maďarsku a proti Polsku, které nastřílelo nečekaných 99 bodů byly problémy v obraně ještě větší.

Češi jsou zároveň nuceni hrát bez největší hvězdy Tomáše Satoranského, který má stále problémy se zraněním kotníku. Bohužel se jej na rozehrávce nepodařilo nahradit a i v útočné fázi nevidíme tým, na který jsme byli z posledních let zvyklý.

Věřme ale, že si hráči ve volném dni odpočinuli a nabrali síly potřebné pro rozhodující fázi boje o postup do osmifinále. Sázková kancelář Betano favorizuje český tým ve všech třech zbývajících zápasech.

Osmifinále Eurobasketu je poté na programu 10. a 11. září, čtvrtfinále 13. - 14. září, semifinálové boje, které rozhodnou o medailových soubojích se hrají 16. září a zápasy o titul i třetí místo jsou na programu na neděli 18. září, čímž se šampionát uzavře.

Využít můžete také live sázky a na českém trhu novinku Bet Builder, která vám umožní kombinovat tipy z jednoho zápasu na stejný tiket a díky tomu vás vtáhne ještě více do děje.