Trápí vás zničené vlasy? Poraďte se s expertem!

Vlasy jsou korunou krásy především žen, ovšem rádi se jimi pyšní i muži. Proto na jejich stav klademe vysoké požadavky a hledáme způsoby, jak je mít v co nejlepším stavu. Jeden z osvědčených způsobů je poradit se s expertem.

Expert, na kterého se můžete spolehnout

V dermocenterech umístěných ve vybraných lékárnách Dr.Max můžete své problémy zkonzultovat se zkušenými a speciálně proškolenými dermoporadkyněmi. Doporučí vám nejvhodnější postup i vhodné přípravky. 

Široká nabídka produktů 

V Dr.Max najdete produkty na padající, jemné či mastné vlasy a lupy, protože právě s některými z těchto potíží se v průběhu života setká téměř každý. 

Pro ty z vás, kteří preferujete spíše vyhledávání informací a jejich následné vlastní prostudování, je k dispozici web www.drmax.cz

Naleznete zde nejen pečující produkty (tzn. šampony, kondicionéry, masky) pro jednotlivé typy vlasů a na nejrůznější problémy s vlasy, ale také stylingové přípravky jako např. hřebeny, kartáče, tužidla, gely či laky. 

Samozřejmě nechybí ani barvy na vlasy, ať už přírodní nebo klasické. A v neposlední řadě také přípravky k péči o vlasovou pokožku, tzn. séra, tonika a vlasové vody. Z nepřeberné nabídky portfolia na webu si vyberete určitě i vy. Dr.Max totiž neupřednostňuje pouze jednu značku, jak tomu občas bývá např. v beauty salonech, ale nabízí široký sortiment značek, jako např. Ducray, Klorane, Eucerin, Apivita, Uriage, Revalid, Vichy, skinexpert by Dr.Max a další.

Dr.Max je expertem s bohatými zkušenostmi, který vám správně poradí!


Publikováno na: