Co můžete očekávat od vyšetření na neurologii?

Lékař vás důkladně vyšetří 

A to bez nutnosti hospitalizace! Poté vám předá vám výslednou lékařskou zprávu. Vhodné je vybrat neurologa, který je propojen s dalšími kvalitními specialisty. Ne vždy se neurologický problém týká jen jedné části těla.

Jak tedy probíhá základní vyšetření?

Velmi důležitou součástí je popis vašich potíží. Základní vyšetření neurologem zahrnuje hned několik kroků:

Neurolog si všímá během rozhovoru Vašich projevů a pohybů. Následuje klinické vyšetření, kdy zkontroluje.

Kdo vám pomůže?

Hledáte-li skutečného odborníka v oblasti neurologie a řešení neurologických potíží, je VasMedic místem, které byste měli neprodleně navštívit. Pracuje zde MUDr. Lenka Jelínková. Jedná se o velmi zkušenou neuroložku s téměř 20 lety praxe. MUDr. Lenka Jelínková se specializuje na nervosvalová onemocnění a bolesti zad. 

Součástí její kvalifikace je jak atestace z oboru neurologie, tak absolvování kurzu elektromyografie. Ta slouží k vyšetření funkce nervů, nervosvalového přenosu a svalů.

Hlavní benefity kliniky:

VasMedic je místo pro dospělé

Multioborová klinika VasMedic se zabývá neurologickými potížemi, zejména bolestmi zad. Pacienty čeká komplexní vyšetření s možností diagnostiky pomocí EMG (elektromyografie), následná individualizovaná terapie včetně možnosti podávání analgeticko-myorelaxačních infuzí a lokálních obstřiků.

Neurologické oddělení navíc úzce spolupracuje s fyzioterapií a neurochirurgií, což je jedna z velkých výhod multioborové kliniky jako je VasMedic.

Neváhejte se objednat ještě dnes!


Publikováno na: