3 výhody, které dostanete od T-Mobile s Magentou 1

Dejte si u T-Mobile dohromady vaše služby a výhody vás neminou! Stačí, když máte alespoň dvě služby každou za 399 Kč a řeknete si o Magentu 1. Volání, internet, televize - ze všech našich služeb si můžete sestavit Magentu 1. A co vás s ní čeká?

Neomezené volání a smsky

1.     Neomezené volání a smskování ve skupině Magenta 1 a to stejné platí i pro Twist. Tohle je opravdu povedená výhoda, protože ve skupině můžete mít až 9 členů - takže volat a smskovat se dá rodině i přátelům.

Pořádná porce dat

2.     Když máte čtyři a víc služeb, tak dostanete opravdu pořádnou porci dat navíc10 GB nebo 15 GB dohromady pro všechny členy vaší Magenty 1. Takže teď už nemusíte řešit, že by vám data došla!

Slevy na služby

3.     Jako taková pomyslná třešnička na dortu jsou slevy na naše služby, které vám dáme ve všech skupinách Magenty 1. Jsou od 10 % až do 25 %, tak si jednoduše přidejte k vašim službám ještě další, ať máte slevu zase trochu vyšší.

Nenechte si výhody ujít a podívejte se na web T-Mobile, kde si dopředu můžete zjistit, jaké výhody dostanete. A pak už víte, do čeho jdete. Jde jen o pár kliknutí.