Sledujte novou pivní reality show

Nová hořká výzva

Nová reality show BeerMaster Česko není jen pro milovníky piva, ale pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o pivovarství a gastronomii s tím spojenou. Vaření piva v Čechách má dlouhou historii a tuzemská piva patří k těm nejlepším na světě. A přesto uvařit dobré pivo je celkem alchymie. 

Bude to souboj

Všichni přihlášení museli projít zátěžovým testem vědomostních i senzorických schopností. Vybrané finalisty čeká road trip po tuzemských craftových pivovarech, během kterého získají především potřebné know-how a utkají se mezi sebou v celé řadě soutěží. Bude potřeba ukázat přesnost párování i znalosti technologie výčepu a čepování piva. Jak se s tím poprali a jakým výzvám museli soutěžící čelit se dozvíte na Mall.tv a na Nova Action. Nové díly každou středu. 

Vyhrajete ten nejlepší

Kdo postoupí do finálové osmičky a jak se vyvoleným bude dařit plnit náročné výzvy a kdo získá titul BeerMaster pro rok 2022? To rozhodne odborná porota s dlouholetou praxí: Aleš Dvořák, létající sládek Budějovického Budvaru, a Luboš Kastner, gastronom, člen Českého Gastronomického Institutu a spolumajitel restaurace Červený Jelen. Vítěz absolvuje nezapomenutelný výlet do Londýna a bude mít možnost uvařit si vlastní originální pivo, které půjde do distribuce. 

V BeerMaster Česko se mimo jiné dozvíte, co všechno pivovarské řemeslo obnáší a zároveň si třeba i rozšíříte obzory či ověříte své dosavadní znalosti o pivu. Kdo se stane prvním českým BeerMasterem sledujte již nyní na www.mall.tv/beermaster.


Publikováno na: