Objevte jedinečnou produktovou řadu pro udržitelnější život!

Šetrný přístup k naší planetě vede k lepšímu životu

Jak sama značka no planet b svým názvem napovídá, máme jen jednu planetu, na které žijeme. O to ohleduplněji bychom se k ní měli chovat. Díky produktům no planet b můžeme vykročit správným směrem na cestě za udržitelností. 

Každý krok na cestě k trvalé udržitelnosti se počítá

no planet b sází nejen na moderní a neotřelý design produktů, které svým obalem zaujmou na první pohled, ale ještě důležitější je jejich obsah, který je z 94-99 % přírodního původu (biologicky odbouratelný z 85-98 %). Neobsahují mikroplasty, silikony ani parabeny.

V popředí nového konceptu stojí upcycling

Upcycling je používání upcyklovaných (nepotřebných) surovin z jiných odvětví. Suroviny, které například jen svým vzhledem nesplňují požadavky potravinářského průmyslu, je možné dále zužitkovat. 

V produktech no planet b tak nachází využití například broskve, které nedorostly do požadované velikosti, grepová kůra, olej ze semen borůvek a z meruňkových jader, šťáva z jablek, malá jádra mandlí, třešňové květy a další. Je důležité uvědomit si, že tyto zdánlivě nevyužitelné suroviny představují plnohodnotný zdroj pečujících složek, které by jinak přišly nazmar.

Upcycling nás inspiruje k tomu, abychom spatřovali jedinečnost v tom, co už máme k dispozici.

Každý z nás může změnit svůj životní styl

Dejte šanci udržitelnosti a objevte kouzlo produktů no planet b.