Mějte pocit jistoty během spánku pro vaše miminko i vás

Pro naše dítě chceme to nejlepší. Malé miminko si ale ještě neumí říct, co ho trápí, a tak je pro nás někdy těžké mu rozumět. Důležitými ukazateli jeho zdraví jsou tepová frekvence a okysličení krve. Právě těm bychom měli věnovat velkou pozornost. Pouhé oko nám k tomu ale nestačí.

Lepší než chůvička

S měřením důležitých funkcí rodičům pomáhá chytrá ponožka Smart Sock 3 od Owlet. Nejenže zaznamenává informace o tepu, měří hladinu kyslíku v krvi, ale přináší i zajímavé údaje o spánku. To, jak dlouho dítě spí, kolikrát se za noc probudí a jak kvalitní spánek má. Ponožka je navíc skladná, snadno přenositelná a vhodná tak i na cesty.

Chytrá ponožka funguje jednoduše

Pokud ponožka svítí zeleně, všechny hodnoty jsou v normě. Pokud se naměřené hodnoty od normy vzdálí, ponožka se rozsvítí červeně a rodiče upozorní zvukovým signálem a také v mobilní aplikaci. 

Těchto funkcí můžete využít už u těch nejmenších. Ponožka padne dětem od 2,2 do 13,6 kg. Její rozšířená verze Smart Sock 3 Plus monitoruje děti až do 5 let věku a 25 kg. Zařízení Owlet zaznamenávají 6,7 miliardy úderů srdíček každý den. Tisíce rodičů díky němu mají klidnější spánek.


Publikováno na: