Chcete mít doma čisto téměř bez práce? Víme, jak na to!

Výrobky pro chytrou domácnost často nesplňují naše očekávání. Mnohdy se nedokážou samostatně učit a vyžadují složité programování základních funkcí.

Když na scénu nastupuje spolehlivý pomocník…

Vysavač iRobot Roomba j7+ je navržen tak, aby se hladce přizpůsobil vaší domácnosti. Je to opravdu inteligentní partner při úklidu, který dosahuje vynikajícího výkonu při každé úklidové misi. 

Vše se naučí!

Roomba j7+  díky novému operačnímu systému iRobot OS a navigací PrecisionVision s každým použitím chytřejší. S každým úklidem se učí, jak se navigovat po podlahách, a pamatuje si, že konkrétní místnosti a určitý nábytek, aby mohly uklízet tam, kde je to nejvíce potřeba.

Uklízí i ve vaší nepřítomnosti!

Může také začít uklízet automaticky, když opustíte domov, a přestat, když se vrátíte. Roomba j7+ věnuje čas tomu, aby pochopil vaše preference v oblasti úklidu, naučil se vaše pravidla úklidu, a požádal vás o zpětnou vazbu, aby si následně zapamatoval, jak na ně má i v budoucnu reagovat. 

Dokonce rozpoznává a vyhýbá se šňůrám a pevným zvířecím exkrementům (P.O.O.P.), což vám dává jistotu, že práce bude dokončena. Společnost iRobot slibuje, že pokud se Roomba j7+ střetne se zvířecím exkrementem a nevyhne se mu, vymění vám robota okamžitě zdarma za nový kus.


Vysát nestačí!

Pro extra úroveň úklidu slouží technologie Imprint® Link, která řekne robotickému mopu  Braava jet ® m6, aby vytíral poté, co vysaje Roomba j7+.   

Robotický mop Braava jet m6 používá při úklidu podlahy speciální čisticí podložky, je vybaven kamerovou navigací iAdapt 3.0 s technologií vSLAM, technologií Precision jet Spray a funkcí automatického dobíjení během úklidu v nabíjecí stanici. V kombinaci s revoluční funkcí vzájemné komunikace s robotickým vysavačem Roomba j7+ budete mít postaráno o kompletně čistou podlahu.


Publikováno na: