Máte volný prostor? Využijte ho chytře a začněte podnikat

Prostor se při rostoucích cenách nemovitostí stává vzácnou komoditou. Self-storage jsou žádány ve městech s vysokou hustotou obyvatel a v docházkové vzdálenosti. Stávají se nutnou službou k rezidenčnímu bydlení, podobně jako malé potraviny „na rohu“. Zároveň tak dostávají nový rozměr vyprázdněné kamenné prostory.

Co je to Self-storage BOXYLAND?

Možná, už jste o tomto úspěšném projektu se samoobslužnými sklady slyšeli. Pro Vás to může znamenat jediné, máte-li volný prostor, nebo si dokážete představit, že podnikat v Real Estate by Vás bavilo, je tahle příležitost přesně pro Vás. Self-storage BOXYLAND úspěšně funguje na Slovensku a nedávno vstoupil do Česka. Zde hledá partnery, kteří se stanou franchisantem a otevřou si v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, či jiném velkém městě svoji pobočku.

Vlaštovka v Praze a začátek franchisingu

Self-storage BOXYLAND otevřel svou nejnovější pobočku v centru Prahy a začal poskytovat možnost pořízení franchisingové licence. „Od začátku jsme věděli, že chceme být co nejblíže lidem a že naše sklady nebudou ty, které trčí na okraji města, naopak, zapadnou do něj jako puzzle. Self-storage, jako neustále a rychle rostoucí odvětví Real Estate, se navíc ukázalo jako odolné vůči recesi a pandemii. I to je důvod, proč brzy přibydou další pobočky, naše vlastní i franchisingové“, vysvětluje Peter Búšik, jeden ze společníků.

Peter Búšik v prostorech BOXYLANDU

Otevřít si vlastní pobočku je snadné

S proměnou Vašeho prostoru si nemusíte lámat hlavu. „Během 1 až 2 měsíců předěláme jakýkoliv prostor na pobočku BOXYLANDU. Navrhneme koncept rekonstrukce, stavební úpravy, zámky, kamery, výlohy. Nemáte-li vlastní prostor, pomůžeme Vám s jeho nalezením,“ vysvětluje Petr a dodává: „Stanete se součástí atraktivní sítě, získáte zavedenou značku, trendy vizuální identitu, ochrannou známku a maximální podporu z naší strany.“ Že jde o promyšlený koncept a filosofii zjistíte zde.

100% automatizovaný self-storage

Celý proces objednání probíhá bezkontaktně online na www.boxyland.cz. S nikým se nemusíte setkávat a v případě franchisingu nikoho zaměstnávat. Kódy od dveří zákazníkovi přijdou na e-mail. Získáváte aplikaci sloužící jako podnikatelský nástroj s celkovým přehledem o zákaznících a obsazenosti. „V tomhle máme velkou konkurenční výhodu. I ve světě je takových self-storage jen pár. Všechno jsme zautomatizovali, jsme jednoduše online a otevřeni nonstop,“ doplňuje Peter.

Zabezpečení je samozřejmostí

V BOXYLANDU jsou veškeré věci v bezpečí pod dohledem kamerového systému. Je zde stabilní teplota, v zimě je prostor vytápěný. Self-storage BOXYLAND tak kráčí vstříc všem, kteří potřebují uskladnit své zboží a zjednodušuje život těm, kteří se stěhují.

Interiér jedné z poboček

Franchisingová budoucnost v self-storage byznysu

Všechny statistiky ukazují jasným směrem. Růst hustoty obyvatel ve městech a enormně se zvyšující ceny nemovitostí mají za následek, že lidé bydlí nebo podnikají ve stále menších prostorách a jako svůj úložný prostor využívají self-storage. Jedná se tedy o skvělou příležitost na rychle rostoucím trhu a vy ji můžete okamžitě využít zde.