Fotovoltaika za polské ceny?

Fotovoltaika za polské ceny?

Nejen ceny energií nás všechny přinutily zamyslet se, jak by bylo možné v současné době ušetřit. Do popředí zájmu se tak dostala fotovoltaika. Ceny komponent však nejsou zrovna nízké. Jak fotovoltaiku pořídit výhodně?

Firmy instalující solární systémy jako jedny z mála, mají v současné době o zakázky dlouho dopředu postaráno. Jejich kapacita je vyčerpaná. Brzdí je ale i nedostatek komponent. Na tuzemském trhu tomu tak opravdu je, ne ale v okolních zemích. Na evropském trhu pro firmy - merXu mohou firmy snadno najít dodavatele komponent pro solární systémy, které jim chybí.

Vysoká poptávka nemusí znamenat vysokou cenu

Pokud realizační firmy dokáží zajistit materiál za dobrou cenu, mohou nabídnout lepší cenu koncovým spotřebitelům a získat tak konkurenční výhodu. Velkým pomocníkem jim v tomto ohledu může být právě merXu, které se těší velké oblibě jak mezi nakupujícími firmami, tak prodejci. Online trh pro firmy - merXu byl vytvořen pro dodavatele a subdodavatele ve stavebnictví, developery, montážní firmy, ale i velkoobchodníky a maloobchodníky, kteří hledají dodavatele. Díky merXu je možné nakupovat komponenty nejen pro fotovoltaiku za velkoobchodní ceny u ověřených dodavatelů mezinárodně. V současné době působí merXu primárně v Polsku, Německu, České republice, Rumunsku, Estonsku a také v Litvě, Maďarsku a na Slovensku.

Je to zdarma

Obchodování na merXu je zdarma od registrace, přes zalistování produktů nebo služeb, vystavení poptávky, až po uzavření obchodu. Registrací na merXu firmy získají přístup k milionům produktů a služeb z celé Evropy, bezplatnou vnitrostátní a mezinárodní dopravu, jistotu bezpečné transakce, protože se obchoduje pouze mezi ověřenými firemními účty. V neposlední řadě mohou využít flexibilní nabídku - pokud na merXu nenajdete produkt, který hledáte, můžete kdykoli zadat poptávku.

Obnovitelné zdroje energie, mezi něž patří fotovoltaické systémy získávají čím dál větší oblibu. V Při výběru si proto musíme uvědomit, že všechny komponenty by měly být kvalitní, certifikované. Jde o velkou investici, která musí vydržet mnoho let. Největší výběr nejen komponent pro fotovoltaiku od ověřených dodavatelů je na merxu - online trhu pro firmy, kde je možné nakupovat mezinárodně za velkoobchodní cenu, nebo si vyjednat lepší podmínky.