Kdo vyhraje Mistrovství světa ve fotbale a kdo zazáří mezi střelci?

Mezi favority na vítězství patří Brazílie, která do Kataru cestuje s týmem nabitým hvězdami v čele s Neymarem, a na kterou si můžete u sázkové kanceláře Betano vsadit v kurzu 5.00. O tom, že Brazílii považuje za favorita na zisk trofeje mluvil i Lionell Messi. V cestě jim však bude stát celá řada kvalitních týmů.

Lionell Messi, pro kterého to bude pravděpodobně poslední Mistrovství světa, bude chtít dotáhnout Argentinu k vytouženému úspěchu a vsadit si na ni můžete v kurzu 7.00. Argentina je skutečně ve famózní formě, o čemž svědčí 35 zápasů bez porážky a vítězství na loňském Copa América.

Zapomínat samozřejmě nesmíme ani na vítěze minulého MS Francouze, na jejichž vítěství si vsadíte v kurzu 7.50. Ti se sice potýkají s celou řadou zranění a 2 velké persony N´Golo Kanté a Paul Pogba jim budou s jistotou v Kataru chybět, ale i tak je tým trenéra Deschampse plný světových hráčů a všichni se těší na to, co předvede Kylian Mbappé.

A nebylo by to Mistrovství světa, kdyby mezi jedny z favoritů nepatřili Němci, kteří se vždy dokážou na turnaj skvěle připravit. Ovšem i nominaci Němců ovlivnila zranění. Doma zůstává kapitán Marco Reus, stejně jako útočník Timo Werner. Němci budou spoléhat na sehranost hráčů z Bayernu, kteří v nominaci převládají. Na jejich vítězství je kurz 12.00.

Těšit se můžeme také na individuální výkony a soutěž o nejlepšího střelce turnaje. Zde je pole favoritů velice vyrovnané a záleží také na tom, jak daleko dokáží jednotlivé týmy postoupit. Největšími favority jsou Neymar a Mbappé, oba shodně s kurzem 10.00, následováni Harry Kaneem a Karimem Benzemou.