Zlatník Michal Kadaník zvolil pro svou novou kampaň plus size modelku Natálii Debnárovou

Také český zlatník Michal Kadaník se rozhodl oslovit do své nové kampaně naši nejznámější českou plus size modelku Natálii Debnárovou, která se modelingu věnuje od ranných let. Na kontě má spolupráce s řadou módních značek. Kromě toho je také úspěšnou redaktorkou na volné noze a nevylučuje ani, že se pustí do psaní své první knihy. 

,,Tvorbu Michala Kadaníka znám delší dobu a bylo pro mne krásnou povinností se objevit v jeho nové kampani vedle Radky a Nikol. Myšlenka kampaně, že jsme všechny krásné ať jsme jakékoli, a že jinakost není mínus, ale naopak přednost je něco, co naše společnost potřebuje slyšet více, než kdy dříve. A fotky Petra Kozlíka s tak krásnými šperky od Michala přesně tento vzkaz dokumentují. Krása se skrývá v odlišnosti” pochvaluje si spolupráci Natálie Debnárová. 


,,Myšlenka kampaně, že jsme všechny krásné ať jsme jakékoli, a že jinakost není mínus, ale naopak přednost je něco, co naše společnost potřebuje slyšet více, než kdy dříve” říká česká plus size modelka Natálie Debnárová.


Kromě sympatické blondýnky se v nové kampani objevují také herečky Radka Pavlovčinová a Nikol Kouklová. 

,,Oslovil jsem tyto tváře z prostého důvodu. Jsou to tři diametrálně odlišné tipy, ale mají společně to, že názorně ukazují, jak moc ženam sluší mé šperky” směje se zlatník Michal Kadaník. Na modelkách představil tři hlavní kolekce Molekula, Tron a Cocoone, které pracují především se zlatem a drahými kameny.