Plánujete svou milou požádat o ruku? Prsten vybírejte pečlivě

I přesto, že se profiluje jako umělecký zlatník, hrdě říká, že nejraději vyrábí právě prstýnky. Možná je to fascinace v omezení prostoru a nositelnosti, možná uvědomění si, že jde o objekt, který je spojován s radostnými životními etapami. I když zásnubní prstýnky nosí zásadně ženy, jsou to muži, kdo je vybírá. A tak nás zajímalo, jaké mají preference. 

Foto kredit: Petr Kozlík

,Někteří muži jsou nasměrovaný od přítelkyň a v zásadě jsou si jisti, pro co jdou. Ne každý muž má ale takové štěstí a právě zde nastává ten okamžik, kdy je každá rada a doporučení na základě dlouholeté zkušenosti vyváženo zlatem. Přecijenom se jedná o zásadní okamžik v životě a prstýnkem se drahá polovička chlubí do svatby celému okolí na potkání. 

Foto kredit: Petr Kozlík

,,Na konzultaci se v první řadě řeší tip prstenu, ve kterém se odráží osobnost nositelky. Ať je to už princeznovský prsten Daisy nebo sportovně decentní prsten Antlia. Také barva zlata, případně barva kamene nebo další specifické úpravy, když je třeba design upravit na zakázku. Dalším faktorem je budget. Má tvorba není pro každého, o to více se stává exkluzivnější. Nelze ubrat z kvality na úkor kvantity” vysvětluje Michal Kadaník

Foto kredit: Petr Kozlík

Pánové, pokud jste se tedy dostali do fáze, kdy zvažujete žádost o ruku, určitě oceníte konzultaci s profesionálem, za kterého mluví nejenom jeho tvorba, ale také tisíce spokojených a šťastně “vyvdaných” zákaznic.