Žádní zaměstnanci, nízké náklady, to je podnikání s názvem BOXYLAND

Prostory jsou menší, kam s věcmi?

Lidé mají tendenci stále více upřednostňovat pronájem pro bydlení i podnikání. Zejména ve velkých městech začíná rozhodovat každý metr. Průměrná cena pronájmu za 1m2 je 7 073 Kč ročně, což je o 7,9 % více než loni.*Kam si ale lidé mají uskladnit své věci pro pohodlný život, sport, záliby či podnikání? Nabídněte jim řešení. Máte-li volný prostor, nebo se Vám myšlenka na byznys v oblasti Real Estate líbí, je tento podnikatelský koncept přesně pro Vás. Proč? To zjistíte přímo zde.

Co jsou to self-storage BOXYLAND?

Jde o samoobslužné sklady, které se dnes ve velkých městech stávají opravdovým trendem. BOXYLAND úspěšně funguje na Slovensku a nedávno vstoupil do Česka. Zde hledá obchodní partnery, kteří se stanou franchisanty, otevřou si vlastní pobočku a řídit ji budou pomocí appky.

Jedna z poboček BOXYLANDU

První digitální self-storage

Self-storage BOXYLAND v tomhle opravdu nemá konkurenci. „To, jak to celé funguje je geniální. Zákazník si online pronajme svůj prostor, kód od dveří mu přijde mailem. Vy jako podnikatel máte k dispozici aplikaci s celkovým přehledem o všech klientech a obsazenosti. Podobných projektů je i ve světě jen pár, tady u nás jsme první a jediní,“ vysvětluje Petr Búšik, společník BOXYLANDU.

Žádní zaměstnanci, nízké náklady

K tomuto podnikání zaměstnance opravdu nepotřebujete. Stačí Vám 2-4 hodiny týdně, aby Vám to dobře šlapalo. Tohle podnikání je nenáročné a je ideální i jako přivýdělek ke klasickému zaměstnání. Navíc provozní náklady i náklady za energie jsou minimální. Cash flow nemusíte vázat v zásobách, žádné nepotřebujete.

Jak si otevřít vlastní self-storage BOXYLAND?

Můžete, ale nemusíte mít vlastní prostor. „S jeho nalezením Vám pomůžeme. Taktéž s přeměnou interiéru na atraktivní pobočku BOXYLANDU jsem tu pro Vás. Stanete se součástí naší sítě a fungujícího self-storage byznysu. Získáte trendy vizuální identitu, ochranou známku i naši pomoc a podporu,“ říká Petr. Že jde o promyšlený koncept zjistíte zde.

Peter Búšik v prostorech BOXYLANDU

Jak udělat první krok?

Inspirovat se můžete pobočkou, která v Praze již nějakou dobu úspěšně funguje. „Nebylo složité ji otevřít, celý proces se rozjel dost rychle. O zákazníky není nouze, většina skladovacích kójí je dlouhodobě pronajata,“ usmívá se Petr. Jak postupovat a koho kontaktovat se dozvíte na webu BOXYLAND.

Můžete růst na rychle rostoucím trhu

Self-storage BOXYLAND nabízí jedinečnou příležitost podnikání na rychle rostoucím trhu. Tento koncept je díky digitalizaci a bezkontaktní obsluze odolný i vůči pandemii. Dokonce se mu daří lépe, dojde-li k hospodářskému poklesu. Self-storage se ukázaly jako odolné vůči recesi a předpokládá se, že mezi lety 2020 a 2025 budou mít CAGR (kumulovanou roční míru růstu) 134,79 %**. Zájemci o podnikání v Real Estate mohou nyní snadno využít svou příležitost zde.

 

Skladovací kóje

* CBRE Research/ FEDESSA/ Vážený průměr 2022 v Evropě

** Scott Meyers, Forbes Real Estate Council