Už na nic nečekejte, tohle spoření se vám vyplatí!

Proč spořit do zlata?

Zlato bylo, je a bude. Na světě neexistuje měna, která by sloužila jako všeobecně respektované platidlo tak dlouho jako žlutý kov. Po tisíce let poskytuje lidem finanční jistotu, imponuje ctitelům umění i investorům. Těžko byste v rozbouřených vodách současného světa hledali jinou konzervativní investici, která rozloží riziko ztráty a ve středně až dlouhodobém horizontu zhodnotí vaše finance v nadprůměrné výši. Nákup zlata je navíc osvobozen od DPH.

Zlato je světová měna

Přestože dnes již není běžné platit zlatem, jeho likvidita je velmi vysoká a investiční zlato lze díky tradici a dobré pověsti zpeněžit prakticky kdekoli na světě i v časech krize. Zlato je proto ideálním alternativním prostředkem směny pro případ selhání systému papírových peněz.

Jak spořit do zlata?

Spoření do zlata probíhá jako každé jiné spoření – prostřednictvím pravidelných měsíčních plateb. Tyto platby se však na vašem účtu nehromadí – po dobu spoření se průběžně mění na zlato.  Vedle zlatých cihel lze investovat také do zlatých mincí, které drahému kovu přidávají umělecký rozměr.

Spořit lze od pětisetkoruny

Česká mincovna nabízí spoření do zlata již od 500 Kč měsíčně, bez skrytých a nevratných poplatků. Nemusíte opouštět pohodlí domova – službu si sjednáte jednoduše a diskrétně prostřednictvím webových stránek České mincovny. Určíte výši finančního obnosu, který budete měsíčně spořit, stanovíte celkovou dobu spoření, vyberete si vhodný produkt a pak už se jen spokojeně díváte, jak se vaše úspory mění v reálné zlato. Naspořené zlaté mince nebo cihly vám budou průběžně zasílány domů, nebo si je můžete uschovat v trezoru České mincovny, a to zdarma po celou dobu spoření.

Zaujalo vás spoření do zlata? Více se dozvíte na webu ceskamincovna.cz nebo navštivte kamenné prodejny České mincovny.