Vsaďte na SportBreak a začněte konečně vyhrávat

SportBreak vás propojí s úspěšnými verifikovanými servisy

Platforma SportBreak sdružuje poctivé sázkové servisy, které mají zájem nechat si své tipy ověřovat a potvrzovat tak jejich pravost. Na falešné tikety zde nenarazíte. Zároveň jde o místo, kde se střetává nabídka s poptávkou. Úspěšní sázkaři zde nabízí své tipy a vy si je můžete za předem stanovené ceny zakoupit a sázet podle nich.   

Co díky SportBreaku získáte?

V první řadě jistotu, že deklarované tipy nejsou podvrh. Jako prostředník mezi sázkaři (sázkovými servisy) a zákazníky využívá SportBreak vlastní systém pro vkládání tipů, který nelze obejít. Uložené tipy navíc vyhodnocují přímo pracovníci SportBreaku.

Samozřejmostí jsou také podrobné statistiky všech sázkařů, kteří své tipy na platformě ověřují. K těm nejdůležitějším, které vám při výběru vhodného servisu pomohou, patří:

·        YIELD neboli procentuální vyjádření ziskovosti

·        Celkový profit

·        Počet verifikovaných tipů

·        Úspěšnost podle jednotlivých sportů


Graf jednoho z nejúspěšnějších sázkových servisů na SportBreak – zdroj: sportbreak.cz


Pohotová zákaznická podpora

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů je Vám k dispozici ochotná zákaznická podpora. Rychlost, s jakou se Vám bude věnovat, je neskutečná. Odpovědi se obvykle dočkáte v řádu jednotek až desítek vteřin. Obrátit se na ni můžete pomocí online chatu nebo v aplikaci Telegram, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

5 dní na zkoušku zdarma

V případě, že stále váháte, zda je reálné vydělávat odebíráním tipů někoho jiného, má pro vás SportBreak řešení. Využijte 5 dní sázkového poradenství zdarma pro nové zákazníky. O tento benefit si napište na podporu. Rádi Vám vyhoví.

Tipy rovnou do mobilu

Prošli jste si jednotlivé servisy a vybrali jste si svého favorita? Zaregistrujte se k odběru a nechte si tipy posílat přímo do mobilu. Je jen na Vás, zda zvolíte odběr pomocí e-mailu nebo aplikace Telegram. Nejdůležitější je mít tipy neustále k dispozici a reagovat co nejrychleji.

Úspěch máte na dosah

Červené tikety se nevyhnou nikomu. Ani těm nejlepším. Stejně tak se i těm nejhorším může hezky zelenat. Ať chceme nebo ne, štěstí je z krátkodobého hlediska neodmyslitelnou součástí kurzového sázení. Důležité ale je být úspěšný dlouhodobě. A to díky registraci u SportBreaku budete!