VÚB vstupuje na český trh se Spořením bez limitů s nejvyšším úrokem na trhu

Spoření bez limitů je na českém trhu novinka, která v sobě spojuje jednoduchost a flexibilitu online prostředí. Můžete proto spořit bez jakýchkoli poplatků s úrokem ve výši 6,15 % p.a., přičemž úroky se připisují každý den. Tedy už ode dne, kdy vložíte na účet peníze. Díky tomu dochází k tzv. kapitalizaci úroků, tedy k tomu, že již připsané úroky se vám dále zhodnocují.

„Vzhledem k tomu, že VÚB dosáhla na slovenském trhu řady úspěchů, rozhodli jsme se i českým klientům nabídnout atraktivní produkt, o kterém si myslíme, že na něj pozitivně zareagují,“ říká ke vstupu na český trh Martin Techman, výkonný ředitel oddělení retailového bankovnictví a člen představenstva VÚB. 

Tento produkt jako první na trhu spojuje všechny výhody nové generace online produktů:

VÚB je druhá největší banka na Slovensku s řadou mezinárodních ocenění a je součástí jedné z největších evropských finančních skupin Intesa Sanpaolo. Neznámá není ani v Čechách, a to zejména v podnikatelském prostředí.

Jak na to?

Spoření bez limitů si můžete zřídit jednoduše online za zhruba 10 minut, bez potřeby návštěvy pobočky.

  1. Vyplňte online žádost, kterou najdete na www.vub.cz/sporeni-bez-limitu. Zadejte svoje jméno a příjmení a kontaktní údaje – email a mobilní číslo, které hned ověříme.
  2. Přiložte dva doklady totožnosti, konkrétně platný občanský průkaz a jeden z následujících dokladů – cestovní pas, kartičku pojištěnce, řidičský průkaz nebo rodný list. Dokumenty můžete vyfotit nebo do online žádosti vložit naskenované soubory.
  3. Poté vyplňte zbývající osobní údaje a krátký dotazník.
  4. Na závěr stačí ze svého běžného účtu zaslat ověřovací platbu ve výši 1 Kč. Vaše Spoření bez limitů bude schváleno už následující pracovní den. Úspory si na něj můžete poslat jako jednorázový nebo opakovaný vklad, který bude úročen 6,15 % ročně, a to na denní bázi.
  5. Kdykoli budete svoje úspory potřebovat, pošlete platbu přes internetové bankovnictví na libovolný IBAN účet bez jakýchkoli sankcí nebo poplatků.

V případě jakýchkoli dotazů jsou vám k dispozici pracovníci služby Kontakt +420 2 270 460 70, kontakt@sporenibezlimitu.cz.

Tip: Je důležité, abyste nám doložili (klidně i dodatečně) potvrzení o zemi vaší daňové rezidence – tzv. daňový domicil. Přesný postup, jak žádost vyplnit a podat na úřadě, stejně jako i odpovědi na další časté otázky, najdete na tomto odkazu. Zabráníte tím dvojímu zdanění vašeho připsaného úrokového příjmu a váš zisk zůstane vysoký jako Tatry.