Jak na jednodušší a efektivnější práci z domova?

Podmínky pro práci z domova se budou brzy měnit. Ministerstvo práce a sociálních věci finalizuje novelu pravidel pro home office, která by zaměstnancům měla zajistit proplacení části nákladů na práci z domova. To pro řadu lidí, kteří kvůli úsporám nyní raději jezdí do kanceláře, práci z domova opět zatraktivní. Jak co nejlépe vybavit zaměstnance pro hybridní práci?

Vše potřebné od notebooku po tonery

Pro firmy může být obtížné spravovat „technický park“ v hybridním režimu práce a plánovat náklady na něj. Řešení HP Work From Home zajistí, aby zaměstnanci dostali až ke dveřím kompletní řešení s těmi správnými zařízeními, službami a spotřebním materiálem. HP nabízí kombinaci počítačů, tiskového hardwaru a služeb za předvídatelnou cenu na uživatele a jako jedna firma dokáže jedinečným způsobem splnit všechny potřeby IT oddělení i vzdálených pracovníků.

Rychlost a kvalita

Základem pro kancelářskou práci je samozřejmě počítač. V řadě HP Elite si vyberete z řady notebooků, které jsou nabité užitečnými funkcemi a připravené k okamžitému použití. Dokonalé zabezpečení a výkon podnikové třídy zajistí bezproblémovou spolupráci, výkon i mobilitu pro různorodé typy uživatelů. Zaručeno je využití kvalitních materiálů a zpracování, které zajistí potřebnou životnost.

Bezpečnost a podpora zajištěna

Při hybridním stylu práce je velkou zátěží pro IT oddělení zajištění správy, a především bezpečnosti koncových zařízení. Nová generace zajištění bezpečnosti koncových bodů, HP Wolf Security, je etalonem odolnosti, která začíná na úrovni hardwaru a rozšiřuje se na software a služby. Zužuje manévrovací prostor pro útočníky, a pokud už k problémům dojde, umožňuje vzdálené obnovení firmwaru. Toto komplexní řešení pro zabezpečení koncových bodů posiluje první obrannou linii: od samoopravného firmwaru a detekce narušení v paměti až po omezení hrozeb pomocí izolace.

Publikováno na: