Dobrodružství plyšového zajíčka Felixe opět v knihkupectvích

Už jste si všimli nového vydání bestselleru pro malé i velké snílky DOPISY OD FELIXE?

Koncem letních prázdnin se stalo něco strašného: malá Žofinka ztratila plyšového zajíčka. Zmizel na letišti, když čekali na letadlo. A tak začalo dobrodružství, které – stejně jako on – obletělo celý svět a zamilovaly si ho miliony čtenářů.

Felix se své kamarádce Žofince nečekaně ozval na začátku nového školního roku. Poslal ji dopis z Londýna. Následovaly další dopisy - z Paříže, Říma, Káhiry, dopis ze safari v Keni a dopis z New Yorku. Veselá vyprávění o lidech a cizích zemích jsou vložená do opravdových dopisních obálek. Ve Felixově kufříku najdete i 6 samolepek na kufry vašich malých cestovatelů.

Maličká knížka, plná krásných ilustrací, si získala srdce mnoha malých i velkých čtenářů, stala se předlohou oblíbeného seriálu a příběh se dočkal několika pokračování… I když Žofie pomalu roste, jsou s Felixem stále nejlepší přátelé. Společně poznávají svět, různé země, jejich obyvatele a zvyky, kuchyni. Nezastaví je ani déšť, ani bouře, krupobití nebo sníh… ani žádná vzdálenost!

Vzpomínáte na Amélii z Montmarteru? Jak po kamarádce letušce posílala pohledy z celého světa od sádrového trpaslíka, aby rozveselila svého tatínka a vzbudila v něm touhu po cestování? Tak to stejné pro své milé můžete udělat i vy, když jim tuto knihu věnujete.

Knihu DOPISY OD FELIXE najdete u Nakladatelství Slovart na tomto odkaze i u vašeho knihkupce!

 

Publikováno na: