Jak nenaletět podvodníkům? Vyžadujte verifikaci tipů

Co je to verifikace?

Jednoduše řečeno, jde o ověřování tipů nezávislou třetí stranou. Vy jako zákazník díky verifikaci získáte jistotu, že historie tipů není zfalšovaná. Sázkařský servis, který Vám tipy zasílá, nemá šanci sázky jakkoliv upravovat. A to ani zpětně! Prostředník, který verifikaci zajišťuje, je hlídací pes, který Vás chrání před podvodníky. Na českém internetu vykonává takovou funkci portál SportBreak.

Jak verifikace funguje?

Postup je následující: servis, který tipy nabízí k prodeji, zadává své sázky do unikátního systému. Každá obsahuje výši vkladu (na stupnici od 1 do 10), sázkovou kancelář, u které byla vsazena, čas zápasu, kurz a odkaz na zápas (na livesport.cz). Po odehrání utkání vyhodnotí sázku přímo provozovatelé SportBreaku. Hlavní kouzlo spočívá v tom, že žádný servis nemá k vyhodnocování sázek přístup. Není zde tedy prostor pro manipulaci s podanými sázkami, např. mazání těch neúspěšných. Díky tomu je zaručena maximální transparentnost tipů.

Všechny vložené tipy jsou verifikovány přímo pracovníky SportBreaku – zdroj: sportbreak.cz

Neverifikovaná poradenství upravují historii podle svého

Už chápete, v čem spočívá hlavní smysl ověřování tipů a proč podvodníky na žádné verifikační platformě nenajdete? Nemají totiž možnost upravování a mazání prohraných sázek. Pokud se rozhodnete využít služeb sázkového poradenství, chtějte vědět, kde své tipy verifikuje. Pokud je to pouze na vlastních webových stránkách, měla by se vám v hlavě rozsvítit varovná kontrolka. 

Vyzkoušejte si SportBreak na 5 dní zdarma

Pokud verifikační portál SportBreak ještě neznáte, není nic jednoduššího, než si ho vyzkoušet. Jako nový uživatel máte nárok na 5 dní odběru libovolného sázkového servisu zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a napsat na podporu. Vybírat můžete z desítek ověřených sázkařů. Nebojte se toho využít!