Podívejte se, co se děje ve vašem nose

Co je to mořské postbiotikum Symbiofilm® a jak funguje?

Jsou to exopolymery získané fermentací mořských bakterií. Přináší unikátní mechanismus účinku, který je výlučně mechanický. Pro jednodušší pochopení se podívejte na video jak Symbiofilm® funguje níže ve videu:

Případně:

Hypertonický nosní sprej Healsea® RESCUE – co obsahuje, pro koho je vhodný, jaké má účinky?

Healsea® RESCUE je určený pro dospělé od 18 roků. Obsahuje unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm® hypertonický solný roztok (slanost 2,7%). Je ideálním řešením pro dospělé na zabezpečení účinného čištění, zvlhčení a dekongesci nosní sliznice osmotickým účinkem. Healsea® RESCUE léčí nosní příznaky akutní rýmy a zánětu dutin, snižuje otok nosní sliznice, čistí a zvlhčuje nosní sliznici. 

Izotonický nosní sprej Healsea® BABYKIDS – co obsahuje, pro koho je vhodný, jaké má účinky?

Healsea® BABYKIDS je vhodný od 2 let. Obsahuje unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm® a izotonický solný roztok (slanost 0,9%). Je ideálním řešením pro děti s nachlazením nebo rýmou, které čistí a zvlhčuje nosní dutinu a odstraňuje infekční agens a alergeny.

Healsea® nosní spreje jsou 100% přírodní bez konzervantů a aditiv. Rozprašovač APF používá technologii, která umožňuje dávkování roztoku bez konzervantů. Spreje zakoupíte na www.lekarnaave.cz nebo v kamenných lékárnách.

Healsea® RESCUE a Healsea® BABYKIDS jsou zdravotnické prostředky. 

Pečlivě si přečtěte návod a informace k bezpečnému používání výrobku.


Publikováno na: